پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۲۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هدف معامله قرن واگذاری فلسطین به اسرائیل است

امام جمعه فسا گفت: یکی از اقدامات خطرناک در طرح معامله قرن، واگذاری بخش های دیگری از فلسطین به اسرائیل برای تقویت و توسعه این رژیم است.

هدف معامله قرن واگذاری فلسطین به اسرائیل است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از فسا، حجت الاسلام حسین جمالی زاده در خطبه های آخرین جمعه ماه رمضان، ضمن تشکر از حضور پرشور مردم شهرستان فسا در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: راهپیمایی امسال دارای اهمیت ویژه ای بود زیرا با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا مسئله فلسطین وارد مرحله جدیدی شد.

امام جمعه شهرستان فسا اضافه کرد: با به ریاست جمهوری رسیدن ترامپ، طرح معامله قرن مطرح شد که اولین قدم آن تغییر  پایتخت رژیم اشغالگر قدس از تل آویو به بیت المقدس بود.

 وی با اشاره به دومین گام این طرح عنوان کرد: دومین قدم، بحث کنفرانس منابع در بحرین بوده که برگزاری آن در هفته های آتی انجام می شود.

جمالی زاده ادامه داد: یکی از اقدامات خطرناک در این طرح، واگذاری بخش های دیگر از فلسطین به اسرائیل برای تقویت و توسعه این دولت است.

امام جمعه فسا هدف از اجرای این طرح آمریکا را عادی سازی روابط کشورهای منطقه با اسرائیل و به رسمیت شناختن آن، سرکوب مقاومت منطقه در برابر اسرائیل و مقابله با کشورهایی که این رژیم را به رسمیت نمی شناسند، عنوان کرد.

 وی بیان کرد: اگرچه آمریکا به دنبال کار خود بوده اما بعید است مردم و مسلمانان منطقه و خصوصاً جوانان در کشورهای مختلف اجازه اجرایی شدن این طرح را به سادگی بدهند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha