قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۲۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهدای مدافع حرم نبودند، مرز ایران در اختیار دشمن بود/ تصرف فلسطین با غصب فدک تفاوتی ندارد

رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تصرف سرزمین فلسطین، دست اندازی به سرزمین مسلمانان، اموال جمهوری اسلامی و غیره با تصرف فدک فرقی ندارد.

شهدای مدافع حرم نبودند، مرز ایران در اختیار دشمن بود/ تصرف فلسطین با غصب فدک تفاوتی ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از دماوند، سردار یوسف فروتن رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح ظهر امروز در سخنرانی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس یوم الله است و امام خمینی (ره) آن را روز جهانی و متعلق به جهان اسلام می داند.

وی افزود: خداوند متعال در قرآن می فرماید «دشمن من و خود را به عنوان دوست نگیرید، شما اظهار دوستی می کنید در حالی که آنها کافر هستند».

رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: تصرف سرزمین فلسطین، دست اندازی به سرزمین مسلمانان، اموال جمهوری اسلامی و غیره با تصرف فدک فرقی ندارد؛ این موضوعات مربوط به زمان پیامبر (ص) بوده و این جریانات تاکنون نیز ادامه یافته است.

فروتن بیان کرد: امام خمینی (ره) نخستین کسی بودند که پرچم مخالفت رژیم صهیونیستی را برافراشته و به کشورهای اسلامی هشدار بیداری دادند؛ آنها به دنبال سازش و مذاکره هستند، اما وظیفه پاسداران حفظ ارزش های به دست آمده از اسلام است.

وی گفت: صهیونیست ها در طول تاریخ دشمنی کرده و تا ما را از کرسی اعتقادات پایین نکشد، دست بردار نیست.

رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد: دشمن ما در طول ۴۰ سال بیش از ۲۵ برنامه و سه کودتا طراحی کرد و اکنون نیز رجزخوانی می کند، اما جرأت ندارد.

فروتن بیان کرد: اگر شهدای مدافع حرم دفاع نمی کردند، اکنون مرز ایران نیز در اختیار دشمن بود.

وی از علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد و درآمد داخلی، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی روابط خارجی و سبک زندگی به عنوان هفت مورد بیانیه گام دوم انقلاب نام برد و از مسؤولان خواست که آن را مدنظر قرار داده و مطالبه گری کنند.

انتهای پیام/67015/پ/الف30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha