قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۲۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس قوه قضاییه: معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می شود

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی امروز در سفر به خراسان جنوبی به جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در بیرجند پیوست. رئیس قوه قضاییه گفت: معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می شود و شما این امر را حتمی بدانید زیرا با توجه به این اجتماع باشکوه و با بصیرت که امت اسلامی دارند معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می شود.

رئیس قوه قضاییه: معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس قوه قضاییه گفت: معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می شود و شما این امر را حتمی بدانید زیرا با توجه به این اجتماع باشکوه و با بصیرت که امت اسلامی دارند معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می شود.

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران در بیرجند اظهار داشت: حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی این اجتماع پیام حتمیت آزادی قدس برای دوستداران انقلاب و جبهه انقلاب دارد.

وی افزود: اراده پولادین ملت با پشتوانه مردمی نابودی حتمی ظلم را به دنبال دارد.

رئیس قوه قضائیه گفت: استکبار و دشمن از بین رفتنی اند حتما و حاکمیت اراده الهی حتمی بوده و تحقق آن امری قطعی است.

رئیسی افزود: اراده پولادین مردم با حضور گسترده مردم و جوانان پیام های زیادی دارد و این حضور برای دشمن و استکبار پیام های زیادی دارد.

وی بیان داشت: معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می شود و شما این امر را حتمی بدانید زیرا با توجه به این اجتماع باشکوه و با بصیرت که امت اسلامی دار. معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha