قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۲۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گوترش: اتحاد اروپایی برای جلوگیری از جنگ سرد جدید حیاتی است

دبیرکل سازمان ملل متحد هشدار داد اگر اروپا می خواهد از وقوع "جنگ سرد" جدید در این اوضاع سیاسی پر همهمه جلوگیری کند باید متحد باقی بماند. این سخنان گوترش در آلمان حین دریافت جایزه بین المللی "شارلمانی" مطرح شد. جایزه شارلمانی هر ساله به شخصی اهدا می شود که در راستای تقویت و توسعه خدمات در اروپا و گسترش ارزش های آن گام بسزایی برداشته است.

گوترش: اتحاد اروپایی برای جلوگیری از جنگ سرد جدید حیاتی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دبیرکل سازمان ملل متحد هشدار داد اگر اروپا می خواهد از وقوع "جنگ سرد" جدید در این اوضاع سیاسی پر همهمه جلوگیری کند باید متحد باقی بماند.

به نقل از خبرگزاری راشا تودی، آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد پنج شنبه تاکید کرد: اگر می خواهید از وقوع یک جنگ سرد جدید جلوگیری کنید… اگر می خواهید یک نظم چندجانبه حقیقی به وجود آورید، قطعاً به یک اروپای متحد و قدرتمند نیاز دارید.

این سخنان گوترش در آلمان حین دریافت جایزه بین المللی "شارلمانی" مطرح شد. جایزه شارلمانی هر ساله به شخصی اهدا می شود که در راستای تقویت و توسعه خدمات در اروپا و گسترش ارزش های آن گام بسزایی برداشته است. سال گذشته این جایزه به امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه رسید.

این نخست وزیر سابق پرتغال تاکید کرد: در این اوضاع آشفتگی های زیاد و اختلال ژئوپولتیکی، ما به چندجانبه گرایی بیش از پیش نیاز داریم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha