قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۱۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برقراری مجدد پرواز زنجان- مشهد

مسؤول روابط عمومی فرودگاه زنجان از برنامه ریزی برای برقرای پرواز مجدد پروازهای زنجان-مشهد خبر داد و گفت: این پروازها از روز دوم تیرماه برقرار می شود.

برقراری مجدد پرواز زنجان- مشهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسعود رحمتی امروز در زنجان از برقراری مجدد پروازهای زنجان- مشهد خبر داد و اظهار کرد: این پروازها برای روزهای یکشنبه و چهارشنبه برنامه ریزی شده است.

مسؤول روابط عمومی فرودگاه زنجان ساعات پروازهای فرودگاه زنجان به مشهد و بالعکس را در روز یکشنبه ساعت 15 ورود به فرودگاه زنجان اعلام و تصریح کرد: ساعت خروج این پرواز از فرودگاه زنجان ساعت 16 همان روز خواهد بود.

وی ساعت ورود پرواز مشهد به زنجان را در روز چهارشنبه ساعت 11 اعلام کرد و گفت: خروج این هواپیما از فرودگاه زنجان برای ساعت 12 برنامه ریزی شده است.

رحمتی شرکت فعال در مسیر پروازی زنجان- مشهد را ایران تور اعلام کرد و گفت: بلیت های این پرواز در آژانس های سطح شهر ارائه شده است.

مسؤول روابط عمومی فرودگاه زنجان با بیان اینکه زمان پیش بینی شده برای نخستین پرواز زنجان - مشهد روز یکشنبه دوم تیرماه خواهد بود، ادامه داد: قیمت بلیت پروازهای زنجان- مشهد شناور است.

وی با تاکید بر اینکه برقراری مجدد پروازهای فرودگاه زنجان به مشهد با پیگیری مسؤولان عملیاتی شده است، گفت: استاندار زنجان نقش زیادی در برقراری این پروازها دارد.

رحمتی از برنامه ریزی فرودگاه زنجان برای انجام پروازهای حج تمتع خبر داد و افزود: پروازهای رفت حجاج برای روزهای 17 تا 19 تیرماه و پروازهای برگشت برای روزهای 26 تا 28 مردادماه برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/73004/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha