پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۱۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز نام نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در خوزستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز مهلت نام نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر از هشتم خرداد ماه و همزمان با سراسر کشور خبر داد.

آغاز نام نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در خوزستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، "سیدنور محمدپور" اظهار کرد: صاحبان کار و کسب دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکت هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند تا ۳۱ تیر می توانند در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر نام نویسی کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر استانی و کشوری و معرفی آنان به عنوان الگو به آحاد جامعه به ویژه جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کار و کسب، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور، ترویج فرهنگ کار، کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور را از هدف های جشنواره کارآفرینان برتر اعلام کرد.

او گفت: نام نویسی در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر از هشتم خرداد آغاز شده و کارآفرینان می توانند تا 31 تیرماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.karafarinanebartar.ir نسبت به ثبت نام، تکمیل فرم های مربوط و ارسال مستندات اقدام کنند.

وی از جمله دستاوردهای برگزاری این جشنواره را تشکیل کانون کارآفرینی در استان و مشارکت آنان با نهادهای اجرایی به عنوان اتاق فکر کارآفرینی استان ها اعلام کرد که نتایج موثری در توسعه کارآفرینی در مناطق مختلف کشور به همراه دارد.

محمدپور از علاقه مندان ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر خواست برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان یا ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان ها مراجعه کنند.

گفتنی است: بنگاه های اقتصادی غیر دولتی که حداکثر 15 درصد از سهام متعلق به نهادها / شرکت های دولتی یا عمومی باشد و کلیه بنگاه های اقتصادی در اندازه کوچک – متوسط و بزرگ- که از سال 93 تا کنون با تکیه بر نوآوری به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال دست یافته اند؛ مشمول ثبت نام در جشنواره هستند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha