پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۱۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رکورد ۱۰۰٪ ناکامی قلعه نویی برابر پرسپولیس

تیم های تحت هدایت امیر قلعه نویی در تمامی جدال های خود برابر پرسپولیس در جام حذفی، حذف شده اند.

رکورد ۱۰۰٪ ناکامی قلعه نویی برابر پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیر قلعه نویی سالیان سال به عنوان یک مربی شکست ناپذیر در برابر پرسپولیس شناخته می شد ولی این مربی در دوره های اخیر این رکورد خود را از دست داده است اما این شکست ناپذیری منحصر به رقابتهای لیگ بوده و در جام حذفی مقابل پرسپولیس تسلیم محض بوده است.
امیر قلعه نویی در روزهای نخست مربیگری خود، هدایت برق تهران را بر عهده گرفت و در جام حذفی مانع بلندی برای پرسپولیس ایجاد کرد. این دیدار در ۹۰ دقیقه به تساوی انجامید ولی در وقت اضافه پرسپولیس توانست با نتیجه ۳ بر ۲ شاگردان قلعه نویی را از پیش رو بردارند.
دومین جدال ژنرال و پرسپولیس با جام حذفی سال ۹۰-۱۳۸۹ باز می گردد که امیر قلعه نویی پس از قهرمانی در لیگ به دیدار پرسپولیس رفت. این بازی در پایان وقت قانونی و اضافه گلی نداشت و در ضربات پنالتی پرسپولیس موفق به غلبه بر حریف شد.
در آخرین تقابل قلعه نویی و پرسپولیس در جام حذفی پرسپولیس با گلی که در آخرین دقایق وقت اضافه به ثمر رساند توانست فینالیست جام حذفی شود.این تنها پیروزی پرسپولیس مقابل قلعه نویی در خارج از تهران محسوب می شود.
قلعه نویی به عنوان بازیکن نیز با پیراهن استقلال در جام حذفی با پرسپولیس دیدار داشته و در سال ۶۷ ، پس از تساوی بدون گل در پایان وقت اضافه، پرسپولیس با نتیجه ۴ بر ۲ پیروزی رسید.یکی از پنالتی های استقلال در این بازی توسط امیر قلعه نویی به هدر رفت.
سرنوشت هیچ کدام از جدال های قلعه نویی و پرسپولیس در نود دقیقه مشخص نشده است و در تمام این بازیها، پرسپولیس پیروز میدان بوده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha