قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۱۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حمایت از نخبگان و فعالان قرآنی رسالت سازمان تبلیغات اسلامی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: حمایت از نخبگان و فعالان قرآنی از رسالت های سازمان تبلیغات اسلامی به شمار می رود.

حمایت از نخبگان و فعالان قرآنی رسالت سازمان تبلیغات اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سنندج، حجت الاسلام مختار کرمی پنج شنبه شب در آئین تجلیل از قاریان و مرتلین قرآن کریم که در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار شد، اظهار کرد: دستگاههای فرهنگی از جمله تبلیغات اسلامی باید از فعالان و نخبگان قرآن کریم حمایت کنند .

وی با اشاره به اینکه وجود فعالان قرآنی مایه خیر و برکت در جامعه است، افزود: این قشر با عمل به دانسته های قرآنی، آیات قرآن کریم و سنت پیامبر اکرم(ص) می توانند بهترین الگو برای نسل جوان و جامعه باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: کسانیکه در حوزه قرآنی فعالیت دارند باید خود آمر به اوامر قرآنی و دستورات دین مبین اسلام و سنت حسنه پیامبر اسلام باشند.

حجت الاسلام کرمی اعلام کرد: شناسایی نخبگان و فعالان قرآنی و حمایت و تجلیل از آنها از دیگر وظایه دستگاههای فرهنگی و نهادهای دینی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: آنچه نیاز جامعه امروز به شمار می رود تربیت قرآنی است و خانواده باید براساس آموزه های دینی به ترتبیت و پرورش یابد.

وی با اشاره به جایگاه و اهمیت قرآن کریم در زندگی ما خاطر نشان کرد: قرآن کریم باید محور انسجام و وحدت همه ی فعالیت های افراد جامعه قرار گیرد تا شاهد رشد و توسعه جامعه باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: از مطالبات جدی حوزه دینی و قرآنی میدان دادن به جوانان با استعداد و حضور افراد با تجربه در کنار آنهاست.

حجت الاسلام کرمی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت و توانایی قاریان قرآنی بومی در برنامه های استانی و شاخص و نیز صدا و سیمای استانی یکی دیگر از پتانسیل های خوب استان در حوزه قرآنی بوده که نیازمند توجه متولیان امر است.

وی با ابراز امیدواری از وجود روحیه و تفکر قرآنی سالم بین فعالان حوزه قرآنی گفت: از نقاط خوب جامعه قرآنی داشتن همین روحیه سالم و معنوی است.

در پایان این مراسم که با همکاری حوزه هنری استان کردستان برگزار شد، از نخبگان و فعالان حوزه قرآنی تجلیل شد.
انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha