پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۱۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روحانیت نان از دولت نمی خورد

امام جمعه شیراز گفت: 40 سال به روحانیت ظلم شده و هنوز نان از دولت نخورده است.

روحانیت نان از دولت نمی خورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شیراز، آیت الله لطف الله دژکام شامگاه پنجشنبه در نشست صمیمی با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شیراز با بیان اینکه نقش رسانه و هنر پیامبرگونه است، اظهار داشت: باید به تولید محتوا در رسانه اهمیت داد و همانطور که در ادبیات رشد داشتیم باید کاری کرد که در زمینه تولید محتوا هم به جایگاه شایسته و درخوری برسیم.

وی مطالبه گری را محوری دیگر در حوزه رسانه دانست و افزود: مطالبه گری است و مطالبه گری رسانه غیر از مطالبه گری مدیریتی است زیرا رسانه از جانب مردم سخن می گوید که در این راستا باید رسانه ها به رشد هنر کمک کنند.
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز افزود: قدرت رسانه باید با پشتوانه مردمی باشد، باید جایگاه خود را در بین آحاد مردم حفظ کند.
وی تصریح کرد: 40 سال به روحانیت ظلم شده و هنوز نان از دولت نخورده است تا جایی که روحانیت تشییع در مقابل منزلش کشته می شود و کسی کلمه شهید را به زبان نمی آورد.
امام جمعه شیراز یادآور شد: برخی از کسانی که می گویند امام جمعه محافظ نمی خواهند خودشان نگهبانان خود را تحویل نداده اند زیرا می دانند چه خبر است.
آیت الله دژکام تاکید کرد: نظام ارزشی دینی را باید عمومی کرد و امروز ضعف اطلاع و آگاهی در سخنان مدیران و روابط عمومی ها دیده می شود و رفتارهای خداپسندانه باید توسعه داشته باشد که لازمه همه کارها داشتن ایمان است.
در این نشست جمعی از اهالی فرهنگ و هنر، رسانه و روابط عمومی های استان ظرفیت ها، چالش ها و مشکلات پیش روی خود را بیان کردند
شعر خوانی چندین شاعر صاحب نام استان از دیگر بخش های این نشست بود.
انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha