پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۱۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حرکت حماسی و ماندکار شهدای قیام 15خرداد به سایر کشور ها صادر شده است

امام جمعه ورامین گفت: حرکت حماسی شهدای انقلاب خاصه شهدای کفن پوشان قیام ۱۵ خرداد ورامین به سایر کشورها منتقل شده و در آینده نه چندان دور بساط صهیونیست ها را بر چید خواهد شد.

حرکت حماسی و ماندکار شهدای قیام 15خرداد به سایر کشور ها صادر شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از ورامین، ایت الله سیدمرتضی محمودی گلپایگانی شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر حضور همه اقشار در راهپیمایی روز قدس با اشاره به اهمیت این روز بزرگ به عنوان یادگار ماندگار امام راحل(ره) اظهار داشت: امسال اهمیت شرکت در راهپیمایی قدس مضاعف شده و از سویی دیگر با خرداد ماه تقارن یافته است که اهمیت این روز را بیشتر می کند.

امام جمعه شهرستان ورامین در ادامه افزود: مردم ایران خاصه وارثان شهدای ۱۵ خرداد با شرکت در این راهپیمایی جنایات رژیم غاصب اسرائیل و اربابان آمریکایی او را محکوم کرده و از ملت مظلوم فلسطین دفاع خواهند کرد.

وی تصریح کرد: حرکت حماسی شهدای انقلاب خاصه شهدای کفن پوش ۱۵ خرداد ورامین به سایر کشورها منتقل شده و ان شاءالله در آینده نه چندان دور بساط صهیونیست ها را برخواهد چید.

آیت الله محمودی یادآور شد: ملت جمهوری اسلامی ایران برای زنده داشتن یاد مظلومیت فلسطین روز قدس به میدان می آیند.

باسابقه ترین امام جمعه کشور از مردم سراسر کشور الخصوص دیار شهدای ۱۵ خرداد خواست فردا برای بار دیگر روحیه انقلابی و جهادی خود را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/67037/پ/الف30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha