قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۱۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

محسنی اژه ای: دشمن امنیت و حوصله مردم را هدف قرار داده است

معاون اول قوه قضائیه گفت: دشمن اعتماد، امنیت، صبر و حوصله مردم ما را هدف قرار داده است.

محسنی اژه ای: دشمن امنیت و حوصله مردم را هدف قرار داده است

حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای در مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به اهمیت فرا رسیدن روز جهانی قدس، اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس برنده ترین سلاح در برابر استکبار جهانی است.

وی با بیان این که جبهه مقاومت هم از همه سنوات گذشته مؤثرتر و مقاوم تر است، افزود: تاریخ جنایت های اسرائیل را فراموش نمی کند.

معاون اول قوه قضائیه در ادامه با اشاره به این که فلسطینی ها در طول سال های طولانی گذشته برخی مواقع فریب خوردند و تن به مذاکراتی دادند، گفت: جهاد، ایستادگی و مقاومت تنها راه پیروزی فلسطین است.

محسنی اژه ای با بیان اینکه دشمنان در عصر حاضر با برخی زمزمه های شیطانی قصد اجرای توطئه نفاق در ایران اسلامی را دارند، تصریح کرد: ملت ایران فردا با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ثابت خواهند کرد که همیشه پشتیبان ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی با تاکید بر این که تنها راه شکست دادن آمریکایی ها استقامت و ایستادگی است ادامه داد: امروز اسرائیل در برابر غزه با آن کوچکی فلج شده و از هر زمان دیگری ترسوتر شده و موجودیت خودش را در خطر می بیند و قطعاً حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تأثیر و خطر بسیار بیشتری علیه اسرائیل نسبت به سلاح های گرم و سرد دارد.

معاون اول قوه قضائیه به باران های اخیر اشاره کرد و افزود: دشمنان سال گذشته به دنبال این بودند که از خشکسالی های به وجود آمده و گرمای تابستان ایران استفاده کنند و با تحریم ها زمینه مشکلات زیادی را در ایران فراهم کنند اما همین باران های زیاد تمام توطئه های آنها را نقش بر آب کرد.

وی افزود: در هیچ کجای جمهوری اسلامی ایران قابل قبول نیست که کارمندی دچار لغزش شود ولی در قوه قضائیه انتظار بسیار بالاتر است و باید به گونه ای عمل شود که هیچ لکه ولو بسیار کوچکی در این صفحه ایجاد نشود.

محسنی اژه ای در پایان با بیان این که جنگ امروز دشمن با ایران متمرکز بر مسائل اقتصادی است، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری هم در تمام سال ها گذشته فرمودند که راه حل حال و آینده ما تقویت بنیان اقتصادی است و آن چیزی که در مقابل دشمن برنده تر از توپ و تانک و موشک و غیر است، اقتصاد قوی و پایدار است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha