پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۱۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مرگ دلخراش کارگر خانم نیشابوری در بین دستگاه فشرده سازی ضایعات پلاستیک

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور از مرگ دلخراش کارگر خانم نیشابوری در بین دستگاه فشرده سازی ضایعات پلاستیک در این شهرستان خبر داد.

مرگ دلخراش کارگر خانم نیشابوری در بین دستگاه فشرده سازی ضایعات پلاستیک

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور، سید مهدی حسینی اظهار کرد: صبح امروز حادثه گیرکردن لباس خانمی در بین دستگاه فشرده سازی ضایعات پلاستیک در یک انبار ضایعات واقع در روستای بوجخک این شهرستان به سامانه125، بلافاصله تیم نجات ایستگاه مرکزی آتش نشانی به محل اعزام شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور بابیان اینکه لباس این کارگر در حین کار به دستگاه گاردن گیرکرده و وی را به سمت خود کشیده بود، یادآور شد: مأموران آتش نشانی با حضور درصحنه و مشاهده این خانم در بین گاردن دستگاه، عملیات نجات و رهاسازی را آغاز کردند.

وی با اشاره به بیرون آوردن این خانم از بین دستگاه ابراز کرد: مصدوم پس از رهاسازی تحویل نیروهای اورژانس 115 شد اما متأسفانه براثر جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

حسینی با تأکید بر رعایت اصول ایمنی و فنی در حین کار خاطرنشان کرد: هنگام کار با دستگاه هایی که قطعات متحرک دارند حتماً باید نکات ایمنی رعایت شود و حتی الامکان روی این قطعات محافظ نصب شود.

انتهای پیام/ 70042

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha