پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل داماش گیلان: هنوز مشخص نیست در فینال شرکت کنیم/ هدفمان قهرمانی در جام حذفی نبود

تصمیم باشگاه داماش گیلانیان در مورد اینکه حریف تیم داماش گیلانیان در فینال جام حذفی مشخص شده است، گفت: ما هنوز در کش و قوس هستیم. شب گذشته تا ساعت ۲:۳۰ بامداد جلسه داشتیم و امروز هم باید در جلسه شرکت کنم. ان شاالله طی امروز و فردا تصمیمان را اعلام می کنیم. هنوز تصمیم جدی در مورد حضور در مسابقه فینال نگرفته ایم.

مدیرعامل داماش گیلان: هنوز مشخص نیست در فینال شرکت کنیم/ هدفمان قهرمانی در جام حذفی نبود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

تصمیم باشگاه داماش گیلانیان برای انجام مسابقه مقابل پرسپولیس در فینال جام حذفی هنوز مشخص نیست.

محمدمهدی الطافی ، در مورد اینکه حریف تیم داماش گیلانیان در فینال جام حذفی مشخص شده است، گفت: ما هنوز در کش و قوس هستیم. شب گذشته تا ساعت ۲.۳۰ دقیقه بامداد جلسه داشتیم و امروز هم باید در جلسه شرکت کنم. ان شاالله طی امروز و فردا تصمیمان را اعلام می کنیم. هنوز تصمیم جدی در مورد حضور در مسابقه فینال نگرفته ایم.

الطافی در مورد اینکه این بازی در ورزشگاه فولاد آره نا برگزار خواهد شد، گفت: محل برگزاری بازی جای خوبی است اما ما هم مشکلاتی داریم. چه برای شرکت در مسابقه و چه عدم شرکت، که در حال تصمیم گیری در مورد این مساله هستیم.

وی در مورد اینکه آیا امکان دارد، در مورد این مشکلات توضیحات بیشتری بدهد، گفت: ما باید ببینیم که چه باید بکنیم. من تنها نیستم. امروز هم به جلسه می دوم تا در مورد این مساله صحبت کنیم. هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.

مدیرعامل داماش گیلانیان در مورد اینکه گفته می شود تمرینات تیم با نفرات کمی برگزار می شود، گفت: چون نمی دانیم چه باید بکنیم. هدف ما قهرمانی در جام حذفی نبود. هدف ما صعود به لیگ یک بود. قهرمان هم بشویم تاثیری ندارد. فرض کنید برخلاف جریان آب، قهرمان شویم، تاثیری بر باشگاه و تیم در این شرایط ندارد.

الطافی افزود: ما یک تیم دسته دویی هستیم و امکانات زیادی نداریم. به امید خدا تا فردا این موضوع اعلام خواهد شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha