پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل سازمان آتش نشانی خرم آباد خبر داد:

آماده باش آتش نشانان و استقرار ۸ خودرو در مسیر راهپیمایی روز قدس

خرم آباد- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد از آماده باش آتش نشانان، استقرار ۸ خودرو و ۴ دستگاه موتور سیکلت مجهز در مسیرهای راهپیمایی روز قدس خبر داد.

آماده باش آتش نشانان و استقرار ۸ خودرو در مسیر راهپیمایی روز قدس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد، حمید علیرضایی اظهار داشت: با فرا رسیدن روز جهانی قدس و برگزاری مراسم راهپیمایی در این روز بزرگ آتش نشانان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دهم خرداد ماه سال جاری تامین ایمنی مراسم راهپیمایی را برعهده خواهند داشت.

وی ادامه داد: همچنین تدابیر لازم برای تامین ایمنی شهر و شهروندان حاضر در راهپیمایی روز قدس و همچنین مراسم روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد اندیشیده شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد تصریح کرد: علاوه بر آماده باش کامل آتش نشانان و استقرار ۸ دستگاه خودروی سنگین اطفاء حریق و امداد و نجات، ۴ دستگاه موتور سیکلت مجهز به تجهیزات اطفاء حریق به صورت گشت زنی در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در تامین ایمنی شهروندان تلاش می کنند.

علیرضایی از شهروندان خواست که مانند همیشه با آتش نشانان و گروه های امدادی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت بروز هر حادثه ای ضمن حفظ خونسردی و با رعایت فاصله از محل حادثه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در مسیر راهپیمایی را از حادثه مطلع کنند.

وی گفت: کارکنان آتش نشانی و خدمات ایمنی به منظور اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین هم پا و همراه با صفوف به هم فشرده مردم غیور و همیشه در صحنه لرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha