پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نتایج یک نظرسنجی: نارضایتی ۵۶ درصدی مردم آمریکا از عملکرد ترامپ

نظرسنجی جدید انجام شده توسط پایگاه اطلاع رسانی کنگره و موسسه هریس ایکس حاکی است که میزان محبوبیت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کمتر از ۴۴ درصد رسیده است. بیش از ۵۶ درصد آمریکایی ها نیز گفته اند که از عملکرد ترامپ ناراضی هستند.

نتایج یک نظرسنجی: نارضایتی ۵۶ درصدی مردم آمریکا از عملکرد ترامپ

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نتایج جدیدترین نظرسنجی منتشر شده نشان می دهد که ۵۶ درصد شهروندان آمریکایی از عملکرد رئیس جمهور این کشور رضایت ندارند.

به گزارش تسنیم، نظرسنجی جدید انجام شده توسط پایگاه اطلاع رسانی کنگره و موسسه هریس ایکس حاکی است که میزان محبوبیت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کمتر از ۴۴ درصد رسیده است. بیش از ۵۶ درصد آمریکایی ها نیز گفته اند که از عملکرد ترامپ ناراضی هستند.

این نظرسنجی حاکی است که میزان محبوبیت ترامپ نسبت به نظرسنجی قبلی که اوایل ماه می انجام شده بود، تغییر خاصی نداشته است. البته میزان رضایت آمریکایی ها از ترامپ در نظرسنجی آوریل به ۴۶ درصد رسیده بود.

به نظر می رسد کاهش محبوبیت ترامپ نسبت به نظرسنجی قبل بیشتر به خاطر افت محبوبیت وی در بین مستقل ها باشد. در نظرسنجی اخیر تنها ۳۵ درصد مستقل ها رضایت خود را از عملکرد ترامپ اعلام کرده اند و این در حالی است که در نظرسنجی اوایل ماه می این رقم به بیش از ۴۳ درصد رسیده بود. در اوایل فوریه نیز حدود ۵۰ درصد رای دهندگان مستقل آمریکایی از عملکرد ترامپ ابراز رضایت کرده بودند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha