پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به دنبال ایجاد مشاغل خرد در کرمانشاه هستیم

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه استراتژی این معاونت را در ایجاد مشاغل خرد عنوان کرد و گفت: حمایت خود را از هر ایده و ابتکار عمل در این راستا اعلام می کنیم.

به دنبال ایجاد مشاغل خرد در کرمانشاه هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه صبح امروز در جلسه اشتغال بهزیستی استان، اظهار داشت: ایجاد انگیزه، ابتکار عمل و عاملیت فردی از ارکان اصلی اشتغال است و به پایلوت سازی باید توجه بیشتری شود.

هدایت حاتمی ادامه داد: وظیفه همه مسؤولان رفع موانع و تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار است و این مهم با برنامه ریزی درست و همت همه مسؤولان دست یافتنی است.

وی با بیان اینکه استراتژی این معاونت ایجاد مشاغل خرد است حمایت خود را از هر ایده و ابتکار عمل در این راستا اعلام کرد.

حاتمی تصریح کرد: املاک مازاد استان در اختیار مددجویان بهزیستی برای ایجاد اشتغال قرار خواهد گرفت و هزینه های آموزش و مهارت آموزی را تقبل خواهیم کرد.

 مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه نیز اولویت اصلی این اداره کل را اشتغال مددجویان عنوان کرد و از همه مسؤولان خواست تا در این امر مهم یاور و همراه بهزیستی باشند.

فاطمه رضوان مدنی بهترین راه برون رفت از وابستگی مددجویان به مستمری ماهیانه را ایجاد اشتغال پایدار خواند و گفت: با توجه به تورم و هزینه های بالای خانوارها نباید به مستمری ماهیانه متکی شد. 

بیگلری، مدیرکل زندان های استان کرمانشاه نیز در ادامه، سیکل و چرخه اشتغال را مهارت، کار و بازاریابی عنوان کرد و افزود: یکی از  وظایف اداره زندان ها ایجاد اشتغال برای زندانیان است و هدف از این کار معیشت خانواده های آنان و پرکردن اوقات فراغت زندانیان است و تجربه ما در این کار می تواند الگوی خوبی برای مددجویان بهزیستی باشد.

زهره شریفی، معاون اشتغال بهزیستی استان کرمانشاه نیز زنان بدسرپرست و سرپرست خانوار را از اولویت های اشتغال خواند و گفت: بیشتر بار مشکلات رو دوش زنان سرپرست خانوار است و با ایجاد اشتغال خرد و خانگی می توان خیلی از مشکلات این خانواده ها را برطرف کرد.

انتهای پیام/پ

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha