پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دانش آموزان خاش ۲ و نیم تن گوشت مرغ تولید کردند

مدیر آموزش و پرورش خاش گفت: دانش آموزان و هنرجویان هنرستان کشاورزی شهید رجایی در این شهرستان با تلاش مستمر و در تجربه ای تازه توانستند افزون بر ۲ و نیم تن گوشت مرغ را تولید کنند.

دانش آموزان خاش ۲ و نیم تن گوشت مرغ تولید کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خالد کرد - افزود: در راستای کمک به رونق تولید و کیفی سازی آموزش ها در مدارس کار پرورش افزون بر یک هزار قطعه مرغ در هنرستان کشاورزی خاش مورد توجه قرار گرفت که با همت دانش آموزان و اولیای مدرسه موفقیتی تازه کسب کردیم.

وی با تاکید بر اینکه مرغ تولیدی در این مکان کاملاً سالم، ارگانیک و سبز است، اظهار کرد: تولیدات دانش آموزان ما در این مرحله در سطح مدارس شبانه روزی و خانواده فرهنگیان مورد استفاده قرار می گیرد.

کرد ادامه داد: افزون بر ۲۰۰ هنرآموز در این هنرستان علاوه بر فراگیری علم و دانش در مبحث تولید و کسب درآمد برای خودشان و آموزشگاه نقش آفرینی می کنند.

وی بیان کرد: در این مکان ظرفیت های ارزشمندی در مبحث تولیدات زراعی و باغی و دامی و پرورش مرغ و ماهی وجود دارد که تاکنون بهره برداری مناسبی از آن نشده بود و بر این هستیم با مدیریت درست منابع و شکوفا کردن استعدادها بتوانیم از امکانات در اختیار نیازهای های فرهنگیان و مدارس خود را تأمین و برآورده کنیم و خوشحال هستیم در تجربه ای تازه توانستیم بخشی از نیازهای مدارس و حوزه آموزش و پرورش خاش را تأمین نمائیم و در آینده نیز خبرهای تازه تری داریم.


انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha