پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روز قدس، روز انسجام جهان اسلام است

روز قدس، روز انسجام اسلامی و همبستگی مردم جهان اسلام است، قدس روز حماسه سیاسی ملت عزیز ایران در دفاع از مظلومان است.

روز قدس، روز انسجام جهان اسلام است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «دکتر حسن حبیبی» در یادداشتی نوشت:

معمولاً تهدیدات، علیه امنیت بین الملل در چهارچوب روابط میان کشورها و میزان همسویی و تلاقی منافع ملی کشورها شکل می گیرد، هراندازه عوامل تهدیدزا در یک منطقه کاهش یابد میزان آرامش و امنیت آن منطقه افزوده می شود و بالعکس.

غرب آسیا و شمال آفریقا مرکز ادیان الهی در جهان است، تمام پیامبران الهی در این منطقه از جهان رسالت خود مبنی بر تبلیغ یکتاپرستی و دین اسلام را انجام می دادند.

بیش از 60 درصد از سوخت فسیلی جهان از این منطقه تأمین می شود.

تصویر جهان بدون غرب آسیا برای دنیا صنعتی بسیار وحشتناک است و بدون غرب آسیا سرد و خاموش است و صاحبان قدرت سالانه میلیاردها دلار سلاح و مهمات به کشورها می فروشد.

صهیونیست ها باانگیزه حکمرانی، ریاست طلبی و توسعه طلبی، جهان خواری، کینه توزی و انتقام از دیگر ادیان و اقوام به تصرف فلسطین و تشکیل یک دولت تحمیلی به نام رژیم صهیونیستی اقدام کردند و نام آن را متظاهرانه دفاع از هویت یهودیان و تقویت دین یهود و انجام وظیفه دینی و توراتی برای تحقق وعده تورات نهادند.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حکیمانه حضرت امام (ره) و سرنگونی رژیم شاهنشاهی که پایگاه مورد اعتماد استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل بود، موجب به خطر افتادن منافع و اهداف نظام پلید آمریکا شد و بیش از همه، منافع رژیم صهیونیستی را به خطر انداخت.

حمایت انقلاب و نظام اسلامی ایران از مردم تحت ستم و آواره فلسطین و پشتیبانی از گروه ها و ملت های خط مقدم نبرد با رژیم صهیونیستی، موجب خشم قدرت های جهانی و عوامل منطقه ای آن به ویژه صهیونیستی شده است.

روز قدس، روز انسجام اسلامی و همبستگی مردم جهان اسلام است، قدس روز حماسه سیاسی ملت عزیز ایران در دفاع از مظلومان است.

لذا حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال موجب اقتدار و عزت کشور و خنثی کننده نقشه ها و توطئه های دشمنان خواهد شد.

انتهای پیام/84008

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha