پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نایب رییس شورای اسلامی شهرقدس؛

خانه کشتی با ۴ میلیارد تومان اعتبار در شهر قدس راه اندازی می شود

قدس- نایب رییس شورای اسلامی شهر قدس گفت: خانه کشتی با ۴ میلیارد تومان اعتبار در شهر قدس راه اندازی می شود.

خانه کشتی با ۴ میلیارد تومان اعتبار در شهر قدس راه اندازی می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ابوطالب آذربرا، صبح پنج شنبه در حاشیه نشست خبری شورای اسلامی شهر قدس ضمن بیان دیدگاه های خود اظهار داشت: حضور همه خبرنگاران عزیز که در این جمع حضور دارند را ارج می نهیم که در تقویت جامعه مدنی همواره نقش بی بدیل ایفا می نمایند و وضعیت شهر قدس به لطف خدا نسبت به سال های گذشته بسیار خوب است و روز به روز شاهد شکوفایی شهرقدس هستیم.

آذربرا تصریح کرد: در حوزه توسعه فضای سبز، شهرداری شهر قدس طی مدت یک سال اخیر با ساخت ۱۸ پارک محله ای کوچک و بزرگ، سرانه فضای سبز را به ۹ متر رسانده که قبلاً این میزان ۶ متر بود و افتخاری برای مجموعه شهروندان و اعضای شورای اسلامی شهر در سطح استان می باشد.

نایب رئیس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: تعریض های بسیاری در شهر قدس از سال های قبل بدون رسیدگی باقی مانده بود که زیبایی شهر را گرفته بود، از جمله در میدان آزادی، میدان قدس، تعریض خیابان های اصلی شهر انجام شد و شهر شکلی بسیار خوبی را به خود گرفت.

این عضو شورای شهر تاکید کرد: تعریض های بسیاری در سطح شهر انجام شده است، از جمله خیابان چمن، خیابان جمهوری در مدت کوتاهی انجام شد که موجب روان سازی ترافیک در سطح شهر و ساماندهی معابر شده است.

وی افزود: در بحث توسعه سرانه های فرهنگی در این مدت سه خانه فرهنگ به مجموعه ۵ فرهنگسرای دیگر در حال اضافه شدن است که در جهت غنی سازی فراغت شهروندان است و می تواند جزو معدود شهرهایی باشیم که این تعداد فرهنگسرا داریم و این حجم از کار فرهنگی انجام می پذیرد.

آذربراء در پایان تاکید کرد: وجود سه ظرفیت مهم در شهر قدس، اعم از سالن آمفی تئاتر که در غرب استان تهران با این کیفیت و زیبایی بی نظیر است، وجود استادیوم که با ظرفیت ۲۵ هزار نفر در شهر قرار دارد و در اختیار دو تیم لیگ برتر و برگزاری بازی های آسیایی قرار دارد، دانشگاه آزاد یک پتانسیل دیگر در شهر قدس باشد و ظرفیت دیگری که امسال در شهر قدس به بهره برداری خواهد رسید خانه کشتی می باشد که حدود ۴ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است که در غرب استان تهران بی نظیر می باشد و مسابقات کشتی در این سالن برگزار گردد.

 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha