پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی پردیس خبر داد؛

محدودیت پارک وسایط نقلیه از بامداد جمعه در پردیس و بومهن

پردیس- فرمانده انتظامی پردیس از محدودیت پارک وسایط نقلیه از بامداد جمعه همزمان با برگزاری راهپیمایی روز قدس در بومهن و پردیس خبر داد.

محدودیت پارک وسایط نقلیه از بامداد جمعه در پردیس و بومهن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ غلامرضا حسن وند از محدودیت پارک وسایط نقلیه از بامداد جمعه همزمان با برگزاری راهپیمایی روز قدس در بومهن و پردیس خبر داد و اظهار داشت: مسیر راهپیمایی در بومهن از مقابل مسجد صاحب الزمان عج تا روبروی ساختمان شهرداری در بلوار اصلی شهر پیش بینی شده است.

وی افزود: در طول زمان برگزاری مراسم راهپیمایی مسیر بلوار امام خمینی (ره) لاین شرق به غرب به سمت رودهن یکطرفه است، رانندگان می توانند از مسیر جایگزین (کمربندی جنوبی بومهن) تردد کنند.

فرمانده انتظامی پردیس مسیر راهپیمایی را در پردیس از میدان عدالت تا میدان امام اعلام کرد و گفت: بلوار چمران، خیابان پیام و فرعی های نخلستان به عنوان مسیرهای دسترسی موقت برای تردد رانندگان در نظر گرفته شده است.

حسن وند از شهروندان خواست ضمن همکاری با پلیس از بامداد جمعه تا حوالی نماز ظهر (زمان پایان مراسم روز قدس) از پارک خودروهای خود در مسیرهای یاد شده خودداری کنند تا عوامل راهنمایی و رانندگی ناچار به حمل و جابه جایی وسایط نقلیه آنها نشوند.
 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha