قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مراجعه ۴۵ هزار وسایل نقلیه سنگین به مراکز معاینه فنی آذربایجان غربی

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در یک سال گذشته ۴۵ هزار انواع وسایل نقلیه سنگین به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کرده اند.

مراجعه ۴۵ هزار وسایل نقلیه سنگین به مراکز معاینه فنی آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فروغ فاریابی امروز در ارومیه با اشاره به تعداد وسایل نقلیه سنگین آذربایجان غربی که در یک سال گذشته به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده اند، اظهار کرد: در این مدت ۴۵ هزار دستگاه انواع وسایل نقلیه سنگین به این مراکز در سطح استان مراجعه کردند.

وی افزود: از این تعداد، بیش از ۴۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه وسایل نقلیه سنگین از آزمایش های فنی قبول و تعداد دو هزار و ۴۳۷ دستگاه نیز رد شده اند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ادامه داد: انواع وسایل نقلیه سنگین شامل انواع کشنده، کامیون، باری، کامیونت، اتوبوس و مینی بوس جهت آزمایشات فنی به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده اند.

وی با اشاره به دلایل رد شدن وسایل نقلیه سنگین در مراکز معاینه فنی عنوان کرد: عمده ترین دلیل در معاینات فنی انجام شده مربوط به عملکرد ضعیف سیستم ترمز، آلاینده ها یعنی میزان کدری دود و لقی جلوبندی و فرمان است.

فاریابی گفت: بیشترین وسایل نقلیه رد شده در بین وسایل نقلیه سنگین از میان کامیون ها و کشنده ها و کمترین آنها شامل کامیونت ها و اتوبوس ها بوده است.

انتهای پیام/ ۶۱۰۲۳/ پ

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha