پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حسینی: تصمیمات سخت همیشه برای پرسپولیس است/حرف از قهرمانی برای ضربه به ما است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تصمیمات سخت همیشه در مورد پرسپولیس گرفته می شود و خیلی در مورد آن صحبت می کنند.

حسینی: تصمیمات سخت همیشه برای پرسپولیس است/حرف از قهرمانی برای ضربه به ما است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان، سیدجلال حسینی بعداز پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: بازی سختی بود. بازی پرسپولیس و سپاهان همیشه دشوار است خدا را شکر خیلی خوب بازی کردیم و.با زحمتی که کشیدیم توانستیم به فینال برسیم.

وی در مورد اینکه هرچه به پایان بازی نزدیک می شدید اعتراضات به داور زیاد می شد، گفت: وقتی لیگ فرسایشی می شود همه عصبی می شوند. هر دو تیم بازی های زیادی کردند و عصبی بودند. این مسئله کار را برای داور سخت می کرد. همچنین مشکلاتی بین هواداران دو تیم وجود دارد و از سوی دیگر همشه در مورد  پرسپولیس تصمیمات سخت گرفته می شود و خیلی در مورد آن صحبت می کنند. سپاهان هم امروز بازی خوبی انجام داد و در نهایت در یک بازی سخت پیروز شدیم. تیم های امیر قلعه نویی همیشه خوب کار می کنند.

حسینی در مورد اینکه آیا پرسپولیس قهرمان لیگ شده است، گفت: مشکل ما همین است در این هفته چقدر حاشیه درست کردند. متأسفانه این دشمنی ها همیشه وجود دارد. شش هفته قبل از پایان لیگ می گفتند قهرمانی پرسپولیس قطعی شده و بازیکنان با استرس بازی می کردند و قهرمانی به روز آخر کشید. این یک دشمنی است که با ما دارند. قبل از این بازی هم می گفتند هر تیمی برنده شود قهرمان جام حذفی است. این یک دروغ محض است و برای ضربه زدن به پرسپولیس این حرفها را مطرح می کنند داماش در شرایطی سخت خودش را آماده کرده و به فینال جام حذفی رسیده و نمی توان چنین حرفی زد.

وی از خبرنگاران سؤال کرد فینال حذفی قرار است در کجا برگزار شود و وقتی به او اعلام کردند بازی در اهواز است، گفت: امیدوارم بازی خوبی شود اما می بینیم هر تصمیمی دوست دارند اتخاذ می کنند.

حسینی در مورد درگیری هایی که بین هواداران اتفاق افتاده بود، گفت: دست شان درد نکند اما منظورم هواداران خودمان است که با وجود  تمام سختی ها به ورزشگاه آمدند و تیم را حمایت کردند. آنها با وجود اینکه کتک خوردند از ما حمایت کردند و تنها کاری که ما می خواستیم بکنیم همین بود که به پیروزی برسیم و به هواداران تقدیم کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که حواشی اختلاف او با ایرج عرب مطرح شده بودو عرب عنوان کرده باید به این حواشی خندید، گفت: همه حواشی هر روز مطرح می شود. شما می بینید همین الان دوست تان گفت شما قهرمان شدید و این مسائل ما را اذیت می کند. بازی بسیار سنگینی را پشت سر گذاشتیم و با تلاش زیاد توانستیم برنده شویم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha