پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سند تسخیر کامل قلعه امیر توسط برانکو/ سپاهان بازنده در مالکیت، شوت،پاس و حتی ضربات هوایی

آمار بازی دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس حکایت از برتری مطلق شاگردان برانکو دارد.

سند تسخیر کامل قلعه  امیر توسط برانکو/ سپاهان بازنده در مالکیت، شوت،پاس و حتی ضربات هوایی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،   تیم فوتبال پرسپولیس در یک ماراتن ۱۲۰ دقیقه ای موفق شد تیم سپاهان را در اصفهان با یک گل شکست دهد تا راهی فینال جام حذفی شود. فارغ از نتیجه بازی اما شاگردان برانکو در این بازی برتری قاطعی نسبت به حریف اصفهانی خود داشتند و در آمار هم تیم سپاهان را شکست دادند.

در این بازی تیم پرسپولیس ۶۳ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت اما تیم میزبان فقط ۳۷ درصد مالک توپ بود. از نظر تعداد شوت هم تیم پرسپولیس شرایط بهتری نسبت به سپاهان داشت. پرسپولیس ۲۴ شوت به سمت دروازه سپاهان زد اما زردپوشان اصفهانی فقط ۹ شوت به سمت دروازه پرسپولیس زدند.

ضربه در چارچوب پرسپولیس در این بازی ۸ شوت و سپاهان ۳ شوت بود. تعداد پاس بازیکنان پرسپولیس در بازی با سپاهان ۵۱۰ پاس بود که ۴۲۴ پاس آن صحیح بود اما در نقطه مقابل سپاهانی ها ۳۴۱ پاس به یکدیگر دادند که ۲۴۶ پاس آن صحیح بود. دقت پاس بازیکنان پرسپولیس در این بازی ۸۳ درصد و سپاهانی ها ۷۲ درصد بود. شاگردان برانکو در این بازی ۹ موقعیت گل داشتند و سپاهانی ها فقط ۴ موقعیت گل را به دست آوردند. بازیکنان پرسپولیس ۱۰ کرنر و بازیکنان سپاهان ۳ کرنر در این بازی به دست آوردند. همچنین شاگردان برانکو ۲۴ سانتر در این بازی انجام دادند اما بازیکنان سپاهان ۱۹ سانتر روی دروازه پرسپولیس داشتند. 

پرسپولیس در حالی با تک گل احمد نوراللهی در این بازی برنده شد که از نظر آمار هم برتری مطلقی نسبت به سپاهان داشت و تیم قلعه نویی در این بازی از هیچ نظر برتری نسبت به پرسپولیس نداشت.

 

         *سپاهان                                                                                                                           *پرسپولیس

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha