پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۰۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طرح ایجاد اصفهان شمالی به بررسی های کارشناسی نیاز دارد

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی گفت :طرح ایجاد اصفهان شمالی به مرکزیت کاشان به بررسی های دقیق کارشناسی وکلای ملت نیاز دارد و هرگونه اظهارنظردر این باره پیش از طرح در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی،صرفاً گمانه زنی خواهد بود.

طرح ایجاد اصفهان شمالی به بررسی های کارشناسی نیاز دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در شاهین شهر اظهار کرد: طرح ایجاد اصفهان شمالی به مرکزیت کاشان به بررسی های دقیق کارشناسی وکلای ملت نیاز دارد و هرگونه اظهارنظر د راین باره پیش از طرح در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی،صرفاً گمانه زنی خواهد بود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار افزود: این که بخشی از مردم استان اصفهان خواهان تأسیس استان جدید اصفهان شمالی هستند شاید این نکته را به مسؤولان استانی یادآوری می کند که مدیران مرکزنشین در اصفهان توجه بیش تری باید به شهرستان ها به خصوص شهرستان های دوردست ازجمله کاشان ونطنز و خورو بیابانک باید بکنند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از مسؤولان استانی نباید توجه ویژه خود را  فقط به اصفهان بکنند چون از طرف دولت به این سبب منصوب شدند که منافع همه مردم این استان اعم از شهرها و روستاهای دور و نزدیک را به ویژه در تخصیص اعتبارات عمرانی در نظر بگیرند.

حاجی دلیگانی ادامه داد: عدم توجه مسؤولان به این درخواست مردم شهرستان های استان اصفهان منجر به آن شده است که بخشی از مردم این استان خواهان تأسیس استانی جدید باشند.

عضو کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح تأسیس استان اصفهان شمالی هم چون سایر طرح هایی که نمایندگان در موضوعات دیگر ارائه می کنند دارای نقاط قوت و ضعف است و به همین علت نمایندگان در صورتی با این طرح موافقت خواهند کرد که بیش ترین نقاط قوت  ومنفعت برای استان اصفهان و کشور و کمترین نقاط  ضعف  ازجمله عدم مغایرت با قانون اساسی و قوانین مصوب را داشته باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که نظر شما درباره طرح تأسیس استان اصفهان شمالی چیست تصریح کرد: هنوز به جمع بندی کافی درباره این طرح نرسیده است و پس از بررسی های کارشناسی و چکش کاری های حقوقی در کمیسیون های تخصصی و طرح در صحن مجلس رأی آری یا نه خود را به این طرح خواهد داد.

انتهای پیام/63098/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha