پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۹۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«نجفی» پس از اعتراف به قتل، با دستبند به بازداشتگاه منتقل شد

رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به شائبه تکریم نجفی در پلیس آگاهی گفت: ما استثنا قائل نشدیم و طبق معمول قاتل که خود معترف بود را پذیرفتیم و بعد از صحبت اولیه بلافاصله به بازداشتگاه منتقل شد.متهم ابتدا با لباس شخصی بود؛ بنابراین بعد از اعتراف وی را به بازداشتگاه فرستادیم و با لباس زندان دستبند به دستان وی بسته شد.

«نجفی» پس از اعتراف به قتل، با دستبند به بازداشتگاه منتقل شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به شائبه تکریم نجفی در پلیس آگاهی ،گفت: ما استثنا قائل نشدیم و طبق معمول قاتل که خود معترف بود را پذیرفتیم و بعد از صحبت اولیه بلافاصله به بازداشتگاه منتقل شد.

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت در خصوص «شائبه های به وجود آمده مبنی بر تکریم بیش از حد نجفی توسط پلیس آگاهی»، اظهار داشت: در بحث قتل روال این است که وقتی متهم به صراحت اعتراف می کند و خود معرف است مصاحبه اولیه با وی صورت می گیرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد :ما استثنا قائل نشدیم و طبق معمول، قاتل که خود معترف بود را پذیرفتیم و بعد از صحبت اولیه بلافاصله به بازداشتگاه منتقل شد.

وی ادامه داد: متهم ابتدا با لباس شخصی بود؛ بنابراین بعد از اعتراف وی را به بازداشتگاه فرستادیم و با لباس زندان دستبند به دستان وی بسته شد.

این مقام ارشد پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: متهم تا وقتی داخل بازداشتگاه نرفته است، لباس زندان را نمی پوشد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha