پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۹۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توضیحات سردار رحیمی درباره چای خوردن نجفی در اداره آگاهی: ما چای را برای افسر پرونده و بعد از افطار آوردیم که به ایشان هم داده شد و این رفتار انسانی است

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه نجفی هنگام دستگیری تنها بود، گفت: برخی گفتند چرا چایی جلوی این فرد بود؟ ما چایی را برای افسر پرونده و بعد از افطار آوردیم که به ایشان هم داده شد و این رفتار انسانی است.گفتند چرا کت و شلوار تن آن فرد بود؟ این فیلم ها وقتی گرفته شد که متهم تاره خودش را به آگاهی معرفی کرده و در حال توضیح بود.

توضیحات سردار رحیمی درباره چای خوردن نجفی در اداره آگاهی: ما چای را برای افسر پرونده و بعد از افطار آوردیم که به ایشان هم داده شد و این رفتار انسانی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

رییس پلیس پایتخت جزئیات بیشتری از دستگیری شهردار اسبق تهران به اتهام قتل همسر دومش را تشریح کرد.

سردار حسین رحیمی در نشست خبری، گفت: به محض اینکه ما با خبر شدیم تمام عوامل پلیس اقدامات خود برای شناسایی قاتل را آغاز کرد و در همان دقایق اولیه با توجه به مستندات و مدارک و قرائن و شواهد متوجه شدیم که قتل از طرف ایشان است.

وی ادامه داد: اما با توجه به اطلاعات و شواهدی که از فرزند خوانده، تماس ها و راننده اش به دست آوردیم نمی خواستیم شرایط طوری شود که به خودش آسیبی برساند.

رحیمی با بیان اینکه شش نقطه که احتمال حضور نجفی در آن می رفت را شناسایی کردیم، گفت: یکی از این محل ها قم بود. یکی ویلایشان و .... که در نهایت این فرد حوالی ساعت ۱۹ در محدوده خیابان وحدت اسلامی مشاهده شد و در شرایط تردید برای معرفی خود به آگاهی بود که تنها مشاهده و دستگیر شد.

رحیمی با بیان اینکه نجفی هنگام دستگیری تنها بود، گفت: برخی گفتند چرا چایی جلوی این فرد بود؟ ما چایی را برای افسر پرونده و بعد از افطار آوردیم که به ایشان هم داده شد و این رفتار انسانی است.

وی افزود: گفتند چرا کت و شلوار تن آن فرد بود؟ این فیلم ها وقتی گرفته شد که متهم تاره خودش را به آگاهی معرفی کرده و در حال توضیح بود.

رییس پلیس پایتخت در مورد سلاح محمدعلی نجفی نیز گفت: این فرد به سبب مسئولیتی که داشته تا سال ۹۴ دارای مجوز حمل سلاح بوده اما محافظ نداشت، اما پس از آن تاریخ این طور نبوده و مجوزی نداشته است.

رحیمی با بیان اینکه قتل ساعت ۱۰ انجام شد، گفت: متهم به قتل تا حدود یک ساعت پس از وقوع قتل در محل حضور داشته و مدارکش را جمع اوری کرد و پس از آن فرزند این فرد به محل رسیده ومطلع شده. ساعت ۱۲ هم قتل محرز شد و پلیس وارد شد وما در اولین فرصتی که مطلع شدیم و اطلاع رسانی آغاز شد.

رییس پلیس پایتخت در مورد اینکه آیا تیر کمونه کرده و به پای نجفی برخورد کرده است؟ گفت: این موضوع کذب است وی هیچ مجروحیتی نداشت، اما لباس خونی بوده است.

وی درباره دلیل سفر به قم نیز گفت: نجفی بعد از خروج از خانه رفته قم سرمزار پدرش وبرگشته که دستگیر شده است.

ادامه دارد

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha