قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۹۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دعوت طهرانچی از خانواده دانشگاه آزاد برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

دعوت طهرانچی از خانواده دانشگاه آزاد برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی از تمامی استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه خواست پرشورتر از گذشته در دفاع از کرامت انسانی، آزادی، برابری همه ملت ها و رد جعل تاریخ از سوی صهیونیست ها، حضوری گسترده و دشمن شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس داشته باشند.

در متن پیام طهرانچی آمده است: «روز قدس، یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره)، ابتکاری بی ‏بدیل و الگوی مسلمانان در دفاع از ملت ستمدیده فلسطین و یادآور جنایت غاصبانی است که آشکارا کرامت انسانی را هدف نیات شوم و شیطانی خود قرار داد‏ه‏ اند، روز قدس، چراغی هدایتگر برای تمامی آزادی خواهان جهان است که از هرگونه ظلم و ستم به تنگ آمده‏ اند و این روز یادآور تحقق وعده الهی برای برقراری عدالت و مقابله با زورگویان و متجاوزان است.

بی ‏تردید شکل‏ گیری رژیم جعلی صهیونیستی، حرکتی فریبکارانه و حیله ‏گرانه از سوی استکبارجهانی با هدف رفع تکلیف از مسئولیت های خود پس از جنگ جهانی بود که بیش از شش دهه است این غده سرطانی عامل اختلاف و بر هم زدن امنیت و آرامش ملت های منطقه شده است.

در شرایط کنونی که آمریکای جهانخوار با حمایت ‏های بی ‏دریغ از صهیونیست ها و با همکاری برخی دولت های مرتجع منطقه به دنبال تحمیل نقشه شومی دیگر به خاورمیانه تحت عنوان «معامله قرن» است و طی ماه‏ های اخیر فلسطینی‏ های رانده شده از سرزمین‏ های اشغالی به دنبال احقاق حقوق اولیه خود هستند، اما این معامله نشانگر تداوم سناریوی جعلی و پوسیده چند دهه اخیر برای تثبیت موقعیت رژیمی زورگوست که بزرگترین ناقض حقوق بین الملل و حقوق بشر است.

متأسفانه نهادهای بین المللی و جامعه بین الملل طی این سال ها تلاش کرده‏ اند با نقض حقوق بین الملل و برخوردهای دوگانه، موجودیت رژیم صهیونیستی را تصمیمی قانونی نمایش دهند و تعیین حق سرنوشت ملت فلسطین برخود را نادیده گیرند، اما تدبیر هوشمندانه امام خمینی (ره) عامل مؤثری در خنثی کردن پذیرش چنین جنایتی علیه ملتی مبارز و آزادی‏خواه شد و امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شاهد آن هستیم که در سراسر جهان، غیرمسلمانان نیز در کنار مسلمانان ندای حق طلبی مردم فلسطین را فریاد می ‏زنند تا آدم کشی و نژادپرستی رژیم صهیونیستی نزد افکارعمومی در پشت دسیسه‏ ها و توطئه ‏های حامیان اشغالگران قدس پنهان نشود.

مطمئناً جامعه دانشگاهی کشور به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی همچون سالیان گذشته در حمایت از آرمان قدس شریف و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، حضوری چشمگیر و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهند داشت.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام حمایت از ملت ستمدیده فلسطین از تمامی استادان، دانشجویان و کارکنان عزیز دانشگاه می ‏خواهم پرشورتر از گذشته در دفاع از کرامت انسانی، آزادی، برابری همه ملت ها و رد جعل تاریخ از سوی صهیونیست ها، حضوری گسترده و دشمن شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس داشته باشند تا پیام ملت آزاد و مستقل ایران باردیگر در منطقه و جهان طنین انداز شود.

مسلماً راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخی واضح به یاوه ‏گویی ‏های استکبار جهانی و متحدانش در منطقه علیه ملت شریف و سربلند ایران خواهد بود.»

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha