پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۹۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قاسمی نژاد: چند پیشنهاد خوب دارم اما اولویتم ماندن در پدیده است

محمد قاسمی نژاد هافبک تیم فوتبل پدیده گفت که اولویتش برای فصل آینده ماندن در این تیم است.

قاسمی نژاد: چند پیشنهاد خوب دارم اما اولویتم ماندن در پدیده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد قاسمی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت قراردادش برای فصل آینده گفت: قرارداد من با پدیده تمام شده و هنوز تصمیم خاصی برای فصل بعد نگرفتم. منتظر تماس مسئولان پدیده هستم تا با این تیم مذاکره کنم. فصل خوبی را در پدیده پشت سر گذاشتم و همه چیز اینجا برایم خوب بود، دوست هم دارم شرایط مهیا شود تا دوباره برای پدیده بازی کنم.

هافبک پدیده در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهادی دارد که او را برای ماندن در پدیده با تردید مواجه کند، اظهار داشت: چند پیشنهاد خوب دارم که مبلغ پیشنهادی شان هم خوب است ولی همانطور که گفتم اولویتم ماندن در پدیده است. ما یک فصل خوب داشتیم و این فرصت را داریم که فصل آینده هم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم. اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم در پدیده بمانم.

وی ه برای اولین بار بازی در لیگ برتر را در فصل گذشته تجربه کرد، در خصوص عملکردش گفت: خدا را شکر عملکرد خوبی داشتم و در نیم فصل اول از لحاظ آماری بهترین بازیکن بودم و در بین بهترین خریدها در فصل نقل و انتقالات قرار گرفتم. امیدوارم در فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشم.

قاسمی نژاد با اشاره به نسبت فامیلی اش با امین قاسمی نژاد مهاجم پدیده عنوان کرد: من و امین پسر دایی و پسر عمه یکدیگر هستیم. این در حالی است که خیلی ها تصور می کنند ما پسرعمو هستیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha