پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۹۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پاسخ وزارت بهداشت به خبر «کمبود پانسمان بیماران پروانه ای»

به دنبال انتشار اخباری مبنی بر کمبود پانسمان میپلکس برای بیماران ای بی، مشاور معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: به دنبال پیش بینی های صورت گرفته از سال گذشته، از نظر تامین پانسمان میپلکس حداقل تا اواخر سال جاری مشکلی نداریم و این پانسمان ها به میزان کافی و با کیفیت خوب در کشور وجود دارند.

پاسخ وزارت بهداشت به خبر «کمبود پانسمان بیماران پروانه ای»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر جمشید کرمانچی ، در واکنش به خبر کمبود پانسمان میپلکس برای بیماران ای بی، گفت: طبق پیش بینی که از سال گذشته برای تامین پانسمان میپلکس داشتیم، پانسمان باکیفیت و خوبی در بین بیماران توزیع شده است و در حال حاضر هم در کشور وجود دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر  از نظر تامین پانسمان میپلکس حداقل تا اواخر سال جاری مشکلی نداریم و به میزان کافی و با کیفیت خوب در کشور وجود دارد، افزود: بنابراین درباره پانسمان بیماران ای بی در حال حاضر هیچ مشکلی نداریم.

کرمانچی با تاکید بر اینکه به هر حال از آنجایی که منبع پانسمان میپلکس خارجی است، با مشکلاتی در زمینه تامین آن مواجه بودیم، افزود: البته خوشبختانه با کمک همکاران مان در سازمان غذا و دارو توانستیم این موضوع را برطرف کنیم و در حال حاضر حداقل تا پایان سال جاری پانسمان در کشور وجود دارد. در عین حال همچنان در حال بررسی و انجام پیش بینی های لازم برای تامین پانسمان برای سال آینده هستیم.

وی تاکید کرد: در سال گذشته و در مقطعی مشکلی در تامین پانسمان میپلکس منتشر شد که پیامی که در حال حاضر در شبکه های مجازی پخش شده است، مربوط به پارسال و مشکلات آن مقطع است. بنابراین در حال حاضر پانسمان میپلکس طبق روند سابق به صورت رایگان برای بیماران ارسال می شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha