قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۹۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتقاد همسر رومن پولانسکی از تارانتینو به خاطر نمایش شوهرش در «روزی روزگاری در هالیوود»

امانوئل سنیه بازیگر فرانسوی و همسر رومن پولانسکی کارگردان سرشناس و جنجالی با انتشار متنی در توییتر از به تصویر کشیدن پولانسکی و ماجرای قتل شارون تیت همسر سابق او در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» به کارگردانی کوئنتین تارانتینو به شدت انتقاد کرد.

انتقاد همسر رومن پولانسکی از تارانتینو به خاطر نمایش شوهرش در «روزی روزگاری در هالیوود»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آی سینما: امانوئل سنیه بازیگر فرانسوی و همسر رومن پولانسکی کارگردان سرشناس و جنجالی با انتشار متنی در توییتر از به تصویر کشیدن پولانسکی و ماجرای قتل شارون تیت همسر سابق او در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» به کارگردانی کوئنتین تارانتینو به شدت انتقاد کرد.

سنیه در این متن که به زبان فرانسوی منتشر کرده از تارانتینو انتقاد کرده که بدون مشورت با پولانسکی این فیلم را ساخته و هالیوود را هم زیر سوال برده که از یک سو پولانسکی را «مطرود» کرده و از سوی دیگر از داستان تراژیک زندگی او پول درمی آورد.

این بازیگر در بیانیه خود نوشته: «چگونه می توانید از زندگی تراژیک یک نفر سوءاستفاده کنید در حالی که او را لگدکوب می کنید؟... من از فیلم انتقاد نمی کنم، فقط می گویم که در هالیوود برایشان مهم نیست که فیلمی درباره رومن و داستان تراژیک او بسازند و از آن پول دربیاورند، در حالی که همزمان از او یک مطرود ساخته اند. و همه این ها بدون مشورت با او بوده است.»

پولانسکی در سال ۱۹۷۷ به تجاوز به یک دختر متهم شد و از آن زمان از آمریکا خارج شده و بازنگشته است. او این اتهام را در همه این سال ها رد کرده است. سال گذشته و تخت تاثیر جنبش #MeToo آکادمی اسکار عضویت پولانسکی را لغو کرد. مدتی بعد پولانسکی با شکایت از آکادمی به دادگاه خواستار بازگشت به آکادمی شد.

انتقاد امانوئل سنیه از «روزی روزگاری در هالیوود» در حالی مطرح شده که این فیلم هفته گذشته برای اولین بار در جشنواره کن روی پرده رفت و تارانتینو در نشست خبری بعد از نمایش فیلم گفت طرفدار پولانسکی و فیلم هایس بخصوص «بچه رزمری» است اما برای ساخت فیلم جدیدش با پولانسکی حرف نزده است.

در «روزی روزگاری در هالیوود» رافال زاویروکا بازیگر لهستانی در نقش رومن پولانسکی ظاهر شده است. نقش شارون تیت را مارگو رابی بازیگر استرالیایی بازی می کند. تیت در سال ۱۹۶۹ در حالی که هشت ماهه باردار بود، در خانه مشترک خود با پولانسکی به دست اعضای فرقه چارلز منسون به شکل وحشیانه ای به قتل رسید.

تارانتینو در «روزی روزگاری در هالیوود» داستان بازیگری را روایت می کند که در همسایگی خانه پولانسکی و تیت زندگی می کند و شاهد این تراژدی هولناک است.

9417

منبع ای سینما
ثبت نظرات
captcha