پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۹۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وحدت بین شیعه و سنی در کشور متاثر از وجود نظام اسلامی است

امام جمعه سنندج اذعان داشت: وحدت بین شیعه و سنی در کشور متاثر از وجود نظام اسلامی است و همه به مقدسات همدیگر احترام می گذارند و این وحدت با حرف های ناشایست یک نفر ناآگاه متزلزل نمی شود.

وحدت بین شیعه و سنی در کشور متاثر از وجود نظام اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ماموستا عبدالرحمان خدایی در سنندج اظهار داشت: اگر بخواهیم دشمنان اسلام و مسلمانان را شکست دهیم باید وحدت زبانی، قلبی و روحی داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری درباره تقویت وحدت شیعه و سنی در کشور، باید تلاش شود تا افرادی منافق و ابزار دست دشمن را شناسایی کرد و با قاطعیت با آنها برخورد کرد چرا که دین اسلام و انقلاب اسلامی با وحدت مذاهب شیعه و سنی کشورمان به پیش می رود.

امام جمعه سنندج اذعان داشت: وحدت بین شیعه و سنی متاثر از وجود نظام اسلامی است و همه به مقدسات همدیگر احترام می گذارند و این وحدت با حرف های ناشایست یک نفر ناآگاه متزلزل نمی شود.

ماموستا خدایی در ادامه خاطرنشان کرد: ضروری است که با وحدت و همدلی توطئه دشمنان علیه مسلمانان را خنثی کنیم چرا که هدف مسلمانان شیعه و سنی حفظ اسلام و گسترش این دین الهی است.

امام جمعه سنندج همچنین تاکید کرد: مسلمانان باید هوشیار باشند تا توطئه دشمنان باعث تضعیف و کدورت بین مسلمانان بخصوص شیعه و سنی کشورمان نشود و به نحوی برخورد نکنیم که آب به آسیاب دشمن بریزیم.

 ماموستا خدایی در پایان اظهار کرد: اتحاد بین شیعه و سنی در کشور می تواند به حراست و پاسداری از دین اسلام منجر شود.

انتهای پیام/79/2330

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha