قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۹۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| بخشنامه صرفه جویی کاغذ به ادارات ارسال شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار همدان گفت: استفاده زیاد از کاغذ در امور اداری طی بخشنامه هایی تذکر داده شده است.

فارس من| بخشنامه  صرفه جویی کاغذ به ادارات ارسال شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان، «کاغذبازی در ادارات تا کی؟» عنوان سوژه ای است که در سامانه «فارس من» ثبت شده است عنوانی که اشاره به این موضوع دارد با وجود سیستم اتوماسیون در ادارات هنوز برخی ادارات با کاغذ کار می کنند که با توجه به گرانی کاغذ اصلا به صرفه نیست.

بر این اساس معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار همدان اظهار کرد: استفاده زیاد از کاغذ در امور اداری درست نیست و این مسئله طی بخشنامه هایی به ادارات تذکر داده شده است.

ظاهر پورمجاهد بیان کرد: در بخشنامه های ارزیابی عملکرد دستگاه ها بندهایی مبنی بر حذف کاغذ و صرفه جویی در منابع انرژی وجود دارد که پایان سال این موضوعات رصد می شود که در ارزیابی مدیران و ادارات تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه بخشی از مواردی که کاغذ زیاد مصرف می شود به مدیران مربوط است افزود: برخی مدیران خود سیستم کارتابل را نمی بینند و با پرینت موارد را دنبال می کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار همدان یادآور شد: برخی سازمان ها برای مستند کردن کار و صرفه جویی در کاغذ از سیستم نرم افزاری استفاده می کنند که باید این روش در تمام ادارات به کار رود.

وی در خصوص استفاده بیش از حد کاغذ در امور اداری دانشگاه ها نیز گفت: اگر دانشگاه ها نیز در چارچوب ارزیابی عملکرد استان قرار گیرند، رسیدگی از معاونت منابع انسانی انجام می شود اما در غیر این صورت از معاونت برنامه ریزی استان پیگیری می شود.

انتهای پیام/89003/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha