پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حذف خوابگاه های دانشجویی رتبه ۳ با کمک دانشگاه ها انجام می شود

رئیس سازمان امور دانشجویان از برنامه ریزی این سازمان برای حذف خوابگاه های دانشجویی رتبه ۳ خبرداد و گفت: بخشی از هزینه ساماندهی خوابگاه ها توسط دانشگاه و بخشی دیگر نیز با کمک صندوق رفاه انجام می شود.

حذف خوابگاه های دانشجویی رتبه ۳ با کمک دانشگاه ها انجام می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در گفت وگو با با اشاره به برنامه های این سازمان برای ارتقای کیفیت خوابگاه های دانشجویی در سراسر کشور گفت: خوشبختانه براساس برنامه ریزی های صورت گرفته توانستیم خوابگاه های فاقد کیفیت را حذف کنیم، به همین منظور تقریبا هیچ خوابگاه رتبه چهار یا پنجی در سطح کشور وجود ندارد. 

وی تأکید کرد: این موضوع برای ما اهمیت زیادی داشت تا بتوانیم بحث کیفیت خوابگاه ها را به نقطه ای برسانیم تا دانشجویان از تسهیلات لازم در این اماکن بهره ببرند. 

رئیس سازمان امور دانشجویان اضافه کرد: طی برنامه ریزی های انجام شده امسال روی خوابگاه های دانشجویی رتبه ۳ تمرکز کردیم تا با کمک دانشگاه ها این خوابگاه ها نیز به کیفیت مطلوب و درجه ۲ و یک، دست پیدا کنند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بخشی از هزینه ساماندهی خوابگاه ها توسط دانشگاه و بخشی دیگر نیز با کمک صندوق رفاه انجام می شود. 

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha