پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضایعات میوه شب عید البرز کمتر از سال های گذشته بود

سرپرست سابق تعاون روستایی استان البرز با اشاره به پایین تر بودن ضایعات میوه شب عید امسال نسبت به سال های گذشته بیان کرد: ضایعات سیب و پرتقال شب عید سال جاری به 2.69 درصد رسید.

ضایعات میوه شب عید البرز کمتر از سال های گذشته بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از البرز، قربانعلی قره باغی، سرپرست سابق تعاون روستایی استان البرز در آئین تودیع و معارفه مدیر تعاون روستایی البرز با بیان اینکه این مؤسسه بیش از چهار هزار نفر سپرده گذار داشته است، گفت: تاکنون بدهی سپرده گذارانی که کمتر از یک میلیارد ریال بود پرداخت شده است.

سرپرست سابق تعاون روستایی استان البرز ادامه داد: بدهی 93 نفر که بالای یک میلیارد ریال سپرده گذاری کرده بودند نیز به بعد موکول شد؛ این بدهی بالغ بر 190 میلیارد ریال برآورده شده است.

وی با اشاره به پایین تر بودن ضایعات میوه شب عید امسال نسبت به سال های گذشته بیان کرد: ضایعات سیب و پرتقال شب عید سال جاری به 2.69 درصد رسید در صورتی که ضایعات میوه شب عید در سال های گذشته بین 12 تا 14 درصد بود.

قره باغی افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده ضایعات میوه 0.8 درصد، ضایعات پرتقال تامسون 4.4 درصد و ضایعات پرتقال والنسیای جنوب 2 صدم درصد بوده است؛ در سال جاری دو هزار و 533 تن میوه شب عید تأمین شد که از این میان، دو هزار و 322 تن در سطح استان به فروش رسید.

سید محسن موسوی، مدیر جدید تعاون روستایی استان البرز نیز در این آئین بر رونق بازرگانی، بازاریابی، توانمند سازی تشکل های تعاون روستایی، حمایت از ایده پردازی و فناوری های نو و همچنین حمایت از استارت آپ های بخش کشاورزی تأکید کرد.

مدیر جدید تعاون روستایی استان البرز اظهار کرد: ساماندهی و ایجاد تحول نظام بازاریابی، بازرگانی و بازار رسانی محصولات کشاورزی از جمله اولویت های اصلی تعاون روستایی استان البرز محسوب می شود.

انتهای پیام/د/1105/س/1

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha