پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزير ارتباطات در حسينيه جماران: تاکید امام بر قطع دستان دراز شده به سوی مال مردم بود، ما هم بر همان شیوه از حق الناس کوتاه نمی آییم، حال این حق، جیب مردم باشد یا صیانت از حریم خصوصی آنها

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایجاد اشتغال را یکی از اصلی ترین نیازهای جامعه برشمرد و گفت: امروز درحالی که برخی بخش های کشور رکورد را تجربه می کنند حوزه ارتباطات به لطف دانش جوانان با رونق روبه روست.

وزير ارتباطات در حسينيه جماران: تاکید امام بر قطع دستان دراز شده به سوی مال مردم بود، ما هم بر همان شیوه از حق الناس کوتاه نمی آییم، حال این حق، جیب مردم باشد یا صیانت از حریم خصوصی آنها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایجاد اشتغال را یکی از اصلی ترین نیازهای جامعه برشمرد و گفت: امروز درحالی که برخی بخش های کشور رکورد را تجربه می کنند حوزه ارتباطات به لطف دانش جوانان با رونق روبه روست.

مراسم تجدید بیعت خانواده بزرگ ارتباطات کشور با آرمان های مقدس حضرت امام خمینی (ره) ظهر سه شنبه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونان، مدیران و کارکنان وزارتخانه، اصحاب رسانه و برخی گروه های مردمی در حسینیه جماران برگزار شد.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در این مراسم یادآور شد: هر سال نیمه خرداد خانواده ارتباطات برای تجدید میثاق با آرمان های امام ره در حسینیه جماران حضور پیدا می کنند.

وی افزود: راه امام توجه به مستضعفین جهان بود، مسئولین در شیوه و منش امام، خادمان مردم بودند نه ولی نعمت آن ها.

آذری جهرمی تاکید کرد» شاید امروز مهم ترین نیازمندی مستضعفین جامعه بحث ایجاد اشتغال است، هدفی مهم تر از اشتغال وجود ندارد و این تاکید مقام معظم رهبری نیز است.

وی در ادامه گفت: امروز برای خدمت به مستضعفین جامعه با آرمان های امام بیعت می کنیم تا مبحث اشتغال و تهیه زیرساخت های آن را جدی تر از گذشته دنبال کنیم و در هر مجموعه ای که باشیم به همین شکل پیش خواهیم رفت، میثاق می بندیم که در کنار مردم باشیم و اشرافی گری نکنیم، با مردم همگام شویم و کنار آنها قدم برداریم. این میثاق نامه ما برای امسال است.

وزیر ارتباطات افزود: کاخ امام این جایی است که امروز می بینیم، سر جلوی احدی هم نکرد و ما نیز به همین شیوه پیش خواهیم رفت.

وی در پایان گفت: چشم مردم ما به گام دوم انقلاب است و خانواده ارتباطات نیز باید گام های مهم تری در این زمینه بردارند خصوصا این که وزارت ارتباطات، وزارتخانه جوانی است.

امروز علاوه بر جلسات بزرگداشت امام،نیاز به عمل به آرمانهای امام داریم.

راه امام و تاکید رهبر انقلاب بر حمایت از مستضعفین و مقابله با اشرافیگری است.

بزرگترین خدمت به مستضعفان، نهضت ایجاد اشتغال است. ما در وزارت ارتباطات بزودی طرح های اشتغال را با قدرت آغاز خواهیم کرد.

تاکید دیگر امام بر قطع دستان دراز شده به سوی مال مردم بود، ما هم بر همان شیوه از حق الناس کوتاه نمی آییم، حال این حق، جیب مردم باشد یا صیانت از حریم خصوصی آنها.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha