پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضیافت افطاری امام جمعه بندرعباس در کنار فرزندان ایتام هرمزگانی

در ماه مبارک رمضان و باهدف اکرام ایتام تحت حمایت کمیته امداد، نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس روزه خود را در کنار ایتام افطار کرد.

ضیافت افطاری امام جمعه بندرعباس در کنار فرزندان ایتام هرمزگانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی عصر امروز در این مراسم با تأکید بر توجه ویژه به ایتام و نیازمندان، اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام از جمله کسانی بودند که به ایتام توجه ویژه داشتند و بر مسؤولین نیز این تکلیف واجب است.

وی بابیان اینکه ماه مبارک رمضان، فرصت بسیار مناسبی برای انجام کارهای خیر و رسیدگی به امور نیازمندان است، گفت: همه مسؤولان باید با همه توان، در جهت رفع مشکلات مردم علی الخصوص محرومان و نیازمندان تلاش کنند.

نعیم آبادی با ابراز خرسندی از حمایت های کمیته امداد از خانواده های نیازمند، بیان کرد: تلاش کمیته امداد بر این بوده است که با توانمندسازی و ارائه تسهیلات مناسب به خانواده های نیازمند در راستای خوداتکایی آن ها اقدام کرده که در این خصوص موفقیت های خوبی به دست آمده است.

نماینده ولی فقیه استان هرمزگان درباره اهمیت رسیدگی به محرمان اشاره کرد و گفت: رمضان ماه عبادت پروردگار متعال است که نباید از فضیلت های این ماه مبارک غافل شویم زیرا که عزت انسان ها با بندگی و رسیدگی به امور نیازمندان درراه خداوند محقق می شود.

گفتنی است، در پایان این مراسم، فرزندان ایتام با اهدای لوحی از زحمات و حمایت های نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تشکر و قدرانی کردند.

انتهای پیام/88037/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha