قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرویس دهی رایگان با 250 دستگاه اتوبوس به راهپیمایان روز جهانی قدس

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از سرویس دهی رایگان با 250 دستگاه اتوبوس به راهپیمایان روز جهانی قدس خبر داد.

سرویس دهی رایگان با 250 دستگاه اتوبوس به راهپیمایان روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مشهد، سید مهدی حسینی پویا در خصوص برنامه ریزی برای سرویس دهی به راهپیمایان روز جهانی قدس گفت: هر ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار و شرکت کنندگان یک صدا مظلومیت مردم قدس را فریاد می زنند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد تصریح کرد: در این راستا به منظور سرویس دهی ویژه به راهپیمایان روز جهانی قدس، این سازمان برنامه ریزی ویژه ای انجام داده است.

وی عنوان کرد: از آنجایی که مرکز راهپیمایی میدان 15 خرداد و مسیر به سمت حرم مطهر رضوی است، بنابراین، برنامه ریزی لازم با به کارگیری 250 دستگاه اتوبوس از 20 پایانه درون شهری به منظور انتقال راهپیمایان به نزدیکترین نقطه مبدای راهپیمایی به صورت رایگان از ساعت 7 صبح انجام می شود.

حسینی پویا ادامه داد: همچنین در مسیر برگشت، سرویس دهی از پنج پایانه موقت اطراف حرم مطهر رضوی با 250 دستگاه اتوبوس انجام می شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد بیان کرد: این پنج پایانه شامل حرم مطهر خیابان شیرازی، میدان بیت المقدس در مسیر (BRT)، میدان طبرسی BRT، خیابان شهید نواب صفوی و خیابان خسروی از چهارراه خسروی نو به سمت چهار راه مدرس است.

وی متذکر شد: به منظور پشتیبانی ناوگان، اکیپ فنی امداد اطراف محورهای اعلامی آماده ارائه خدمات هستند.

انتهای پیم/ 70031

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha