پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار اصفهان: راه اندازی مشاغل مکمل و مرتبط با کشاورزی در اولویت است

استاندار اصفهان گفت: ما به شغل های جایگزین با کشاورزی اعتقادی نداریم بلکه راه اندازی مشاغل مکمل و مرتبط با کشاورزی ضروری است.

استاندار اصفهان: راه اندازی مشاغل مکمل و مرتبط با کشاورزی در اولویت است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی پس از بازدید از شرق اصفهان در جمع کشاورزان در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان واقع در روستای کبوترآباد اظهار داشت: ما به شغل های جایگزین با کشاورزی اعتقادی نداریم بلکه راه اندازی مشاغل مکمل و مرتبط با کشاورزی ضروری است.

استاندار اصفهان در ادامه  با اشاره به لزوم کشت های جایگزین و کم مصرف تر، اضافه کرد: این موضوع به عنوان یک ضرورت در منطقه به شمار می رود و باید جدی گرفته شود، البته سعی می کنیم از ایجاد صنایع آب بر جلوگیری کنیم.

وی یادآور شد: از ابتدای حضورم در این مسند تا به حال هیچ تصمیمی بدون مشورت با صنف کشاورزان در خصوص مسائل آبی اتخاذ نشده است و در سفری که وزیر نیرو در آینده ای نزدیک به اصفهان خواهد داشت نیز این موضوع در نظر گرفته  می شود.

رضایی افزود: همواره به فکر حقوق کشاورزان در غرب و شرق اصفهان بوده ام و دراین باره هر آنچه از دستمان برمی آید با کمال میل انجام می دهیم.

استاندار اصفهان تأکید کرد: در موضوع آب از همگان به ویژه از کشاورزان پرتلاش می خواهیم که جامع تر فکر کنند تا بتوانیم با تدبیر و همدلی هرچه بیشتر حرکت کنیم.

وی اضافه کرد: تأمین آب آشامیدنی حق تمامی مردم است و بر هرگونه مصرف دیگری تقدم دارد اما حق کشاورزان شرق و غرب را در زمینه تأمین آب با جدیت پیگیری می کنیم.

رضایی با اشاره به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، گفت: اگر پیش از این دشمن، از طریق دولت ها تحریم های خود را افزایش می داد امروزه شرکت ها هم به دنبال محدودیت سازی برای ایران هستند که البته راه به جایی نخواهد برد.

استاندار به دعوت صنف کشاورزی شهرستان اصفهان از طرح های کشاورزی، نوین آبیاری و تولیدی و زمین های زیر کشت مناطق شرق از جمله برآن شمالی، فساران، تیمیارت، برسیان، شاتور، جلگه، اژیه و ورزنه بازدید کرد که در این بازدید معاونان استاندار، مدیران آب منطقه ای، جهاد کشاورزی و نمایندگان کشاورزان حضور داشتند.

انتهای پیام/63086/ج/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha