قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار در دیدار سفیر پاکستان در ایران عنوان کرد:

تشکیل کارگروه مشترک با ایالت سند پاکستان

استاندار خراسان رضوی گفت: پیشنهاد می کنیم با هدف برنامه ریزی برای توسعه روابط اقتصادی، کارگروهی مشترک بین خراسان رضوی و ایالت سند پاکستان تشکیل و نخستین جلسه آن در مشهد برگزار شود.

تشکیل کارگروه مشترک با ایالت سند پاکستان

و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در دیدار با رفعت مسعود، سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در ایران در محل دفتر استاندار، اظهار کرد: برای ارتقای سطح روابط اقتصادی میان خراسان رضوی و استان های کشور پاکستان آمادگی داریم و بسترهای مورد نیاز نیز برای سرمایه گذاری فعالان اقتصادی پاکستانی در مشهد و استان فراهم است.

وی افزود: خراسان رضوی و مشهد ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه گردشگری سلامت، صنعت، کشاورزی و خدمات دارند که می توان از آن ها در راستای توسعه همکاری های اقتصادی بین ایران و پاکستان استفاده کرد.

رزم حسینی با بیان اینکه مشهد در حوزه گردشگری سلامت از امکانات و زیرساخت های بسیار خوبی برخوردار است، عنوان کرد: در حوزه گردشگری و زیارت پیشنهادهای مشخصی برای سرمایه گذاری تعریف شده که در صورت آمادگی طرف های پاکستانی، می توان در کارگروه مشترک درباره آن ها به جمع بندی رسید.

رفعت مسعود، سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در ایران در این دیدار، با ابراز خرسندی از سفر دو روزه به مشهد و بازدید از برخی مناطق گردشگری و اقتصادی خراسان رضوی، گفت: ظرفیت های اقتصادی بسیار خوبی در این استان وجود دارد که باید به منظور توسعه روابط اقتصادی در قالب تفاهم نامه های مشترک مورد استفاده قرار گیرد.

وی اضافه کرد: ما می خواهیم ضمن استفاده از تجارب جمهوری اسلامی ایران در ایجاد زیرساخت های حوزه سلامت و بهداشت، روابط اقتصادی بین دو کشور ایران و پاکستان توسعه پیدا کند و به دنبال راهکار تحقق این مهم هستیم.

مسعود ضمن تقدیر از استاندار خراسان رضوی بابت میزبانی شایسته از نخست وزیر پاکستان در سفر اخیر وی به مشهد، بیان کرد: آقای عمران خان برای سفر مجدد به مشهد مشتاق است و قطعا در فرصت های آینده انجام خواهد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha