قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه فردا برای رایزنی درباره توافق هسته ای، به تهران سفر می کند

«سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه روز سه شنبه تایید کرد که فردا چهارشنبه برای دیدار با مقام های ایرانی به تهران سفر می کند. ریابکوف گفت قرار است در این سفر درباره وضعیت توافق هسته ای با ایران، رایزنی کند.سخنگوی وزارت امور خارجه ایران هم گفته بود که قرار است ریابکوف به تهران سفر کند.

ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه فردا برای رایزنی درباره توافق هسته ای، به تهران سفر می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

معاون وزیر خارجه روسیه روز سه شنبه تأیید کرد فردا برای رایزنی درباره توافق هسته ای با ایران، به تهران سفر می کند.

«سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه روز سه شنبه تایید کرد که فردا (چهارشنبه) برای دیدار با مقام های ایرانی به تهران سفر می کند.

به نوشته خبرگزاری «ریا نووستی»، ریابکوف گفت قرار است در این سفر درباره وضعیت توافق هسته ای با ایران، رایزنی کند.

ساعتی پیش سید «عباس موسوی» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران هم گفته بود که قرار است ریابکوف به تهران سفر کند.

روسیه به عنوان یکی از اعضای گروه ۱+۵، در واکنش به تصمیم ایران برای عبور از برخی محدودیت های توافق هسته ای، برگزاری جلسه فوری کمیسیون مشترک برجام را خواستار شده است. هنوز تاریخی برای برگزاری این نشست اعلام نشده است.

اردیبهشت ماه امسال جمهوری اسلامی ایران در سالگرد خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته ای و در واکنش به بی عملی اعضای برجام در تلاش برای تحقق عواید وعده داده شده این توافق، اعلام کرد برخی محدودیت های توافق هسته ای را کنار می گذارد. بر اساس این تصمیم، ایران دیگر برای ذخایر اورانیوم با غنای پایین و آب سنگین، محدودیتی قائل نیست. ایران همچنین برای کشورهای عضو برجام مهلتی ۶۰ روزه تعیین کرد تا مسائل به وجود آمده به واسطه تحریم های ضدایرانی را حل و فصل کنند، در غیر اینصورت ایران دیگر محدودیت های برجام را نیز کنار می گذارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha