پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۸۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برپایی مراسم روز قدس در میدان امام خمینی (ره) اصفهان؛ جانشین فرمانده سپاه قدس سخنران مراسم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: راهپیمایی روز قدس از مسیرهای هشت گانه در ساعت 10:30 صبح روز جمعه 10 خرداد آغاز و سخنران مراسم در میدان امام سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس خواهد بود.

برپایی مراسم روز قدس در میدان امام خمینی (ره) اصفهان؛ جانشین فرمانده سپاه قدس سخنران مراسم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان، جعفر عسگری امروز در نشست خبری ستاد روز جهانی قدس و مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) اظهار کرد: 16 مرداد سال 58 و یک سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس و دفاع از مظلومان فلسطین نامید و در طول چهل سال شاهد راهپیمایی های عظیم نه تنها در ایران و بلاد اسلامی بلکه در سرزمین های غیراسلامی بودیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان این که روز قدس روز نمایش وحدت امت اسلامی در مقابل زورگویان عالم و مقابله با اشغالگران صهیونیست است، عنوان کرد: تبیین چرایی نام گذاری این روز از سوی امام خمینی، بازنمایی روز جهانی قدس به عنوان محور وحدت جهان اسلام در شرایطی که دشمنان تلاش داشتند با مطرح کردن ایران، اذهان جهانیان را از فلسطین دور کنند که تدبیر ایران توطئه آمریکایی ها تحت عنوان معامله قرن را با شکست مواجه کرد.

وی افزود: اقتدار جبهه مقاومت در طول چهل سال پس از انقلاب منجر به این شد که صهیونیست ها قله های ترسیمی در شعار از نیل تا فرات را به گور ببرند و این روزها در حصاری محبوس شوند که از دستاوردهای بزرگ جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی است.

عسگری معرفی رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن مشترک جهان را از دیگر اهداف این روز دانست و خاطرنشان کرد: ایران هراسی که آمریکایی ها و صهیونیست ها با همکاری حکومت های دست نشانده عرب منطقه دنبال می کنند باعث شده این کشورها جنایات صهیونیست ها را فراموش کنند و لازم است تا جنایات این رژیم برای مردم جهان تبیین شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به نوید نابودی اسرائیل از سوی مقام معظم رهبری ادامه داد: افول رژیم صهیونیستی را در جنگ دو روزه غزه و تسلیم شدن آنان در برابر فلسطینی ها را شاهد بودیم که نشانگر قدرت جبهه مقاومت است و در آینده ای نزدیک شاهد پیروزی های درخشان این جبهه و خواندن نماز وحدت در مسجدالاقصی خواهیم بود.

راهپیمایی روز قدس امسال در میدان امام خمینی (ره)

وی تصریح کرد: با نظر نماینده مقام معظم رهبری در اصفهان راهپیمایی روز قدس از مسیرهای هشت گانه در ساعت 10:30 صبح روز جمعه 10 خرداد آغاز و سخنران مراسم در میدان امام سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس خواهد بود، نماز جمعه نیز به امامت آیت الله سیدیوسف طباطبائی نژاد در میدان امام اقامه خواهد شد.

عسگری اظهار کرد: در جلسات کارشناسی پیرامون تعیین محل برگزاری راهپیمایی روز قدس بحث شد و آیت الله طباطبائی نژاد برای رفاه حال مردم روزه دار بر برگزاری مراسم در مصلی تأکید داشتند اما شورای هماهنگی تبلیغات به دلیل شکل نگرفتن راهپیمایی در دو سال گذشته در مسیر مصلی، میدان امام را پیشنهاد کرد که استاندار اصفهان به اجلاسی بعد از ماه مبارک رمضان در اصفهان و مباحث امنیتی اشاره کرد مسؤولان امنیتی استان با برگزاری مراسم در میدان امام موافقت کردند.

مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در خیمه گلستان شهدا

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به احتمال تقارن سالگرد ارتحال امام خمینی و عید فطر اظهار کرد: مراسم سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) روز 13 خرداد ساعت 9 صبح در خیمه گلستان شهدای اصفهان برگزار خواهد شد و سخنران مراسم آیت الله ابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری خواهد بود و در شب 14 خرداد نیز در حسینیه بنی فاطمه مراسمی به همین مناسبت با سخنرانی آیت الله محسن اراکی برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: امسال به عنوان آخرین سالی که اعزام محدود به مرقد مطهر امام خمینی انجام می شود 2 هزار و 500 نفر از مردم شهرستان های کاشان، اردستان، نطنز و آران و بیدگل بعدازظهر روز سه شنبه 14 خرداد به سمت مرقد مطهر امام خمینی حرکت خواهند کرد و از سال آینده اعزام 23 هزار نفری پیگیری خواهد شد.

گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد؛ جرقه انقلاب اسلامی

به مناسبت گرامیداشت قیام 15 خرداد مراسم پیشگامان و جوانان انقلاب روز جمعه 17 خرداد ساعت 9:30 صبح با سخنرانی آقای حمیدرضا مقدم فر مشاور عالی فرهنگی سپاه در سالن همایش های صدا و سیمای اصفهان برگزار خواهد شد.

ضمن اشاره به اذعان اندیشمندان به حکمت و سیاست رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: اگر مسؤولان از فرمایشات امام خمینی و آیت الله خامنه ای تبعیت می کردند مشکلاتی که امروز در حوزه های فرهنگ، اقتصاد و سیاست با آن ها درگیر هستیم مواجه نبودیم و البته مردم نشان داده اند که فرمایشات ایشان را با گوش جان می پذیرند.

انتهای پیام/63113/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha