پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۷۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده سپاه ناحیه ورامین:

ساخت ۲۰ منزل مسکونی در«چم گرداب» پلدختر به ورامین سپرده شده است

ورامین- فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: ساخت ۲۰ منزل مسکونی در«چم گرداب» پلدختر به ورامین سپرده شده است.

ساخت ۲۰ منزل مسکونی در«چم گرداب» پلدختر به ورامین سپرده شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرگرد سعید تاجیک ، در خصوص طرح جهاد همبستگی ملی اظهار داشت: ۵۳۱ نفر در قالب ۳۹ گروه جهادی از شهرستان ورامین به مناطق سیل زده اعزام شدند که هر نفر ۷ روز به صورت جهادی خدمت رسانی را انجام داد.

تاجیک افزود: مبلغ ۷۶ میلیون تومان وجه نقد، ۲۲ تن برنج و بسیاری دیگر مایحتاج اولیه از شهرستان ورامین برای مناطق سیل زده جمع آوری شد و هنوز کمک های مردم ورامین ادامه دارد ولی چون مناطق سیل زده برای کمک های غیر نقدی اشباع شده است باید به سمت ساخت منازل و جمع آوری کمک های نقدی برای این عزیزان برویم.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین با بیان اینکه به گروه های داوطلبین جهادی در بسیج، مساجد و ادارات و نهادهای شهرستان برای ساخت مناطق سیل زده آماده باش می دهیم گفت: الان کمک ها برای ساخت منازل مسکونی سوق داده خواهد شد و بیش از ۲۰۰ هزار خانه در این سیل آسیب کامل و یا جزئی دیده است و الان وقت بازسازی است.

وی همچنین از سپرده شدن ساخت ۲۰ منزل مسکونی در روستای «چم گرداب» شهرستان پلدختر به شهرستان ورامین خبر داد و اظهار داشت: بایستی گروه های جهادی شهرستان و مردم عزیز دیار ۱۵ خرداد در قالب وجه نقد این مهم را به عهده بگیرند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha