قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۷۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حمله با چاقو به دانش آموزان در ژاپن ۲ کشته و ۱۶ زخمی بر جای گذاشت

یک مرد مسلح به چاقو و در حالی که فریاد می زد "من شما را می کشم" امروز (سه شنبه) به گروهی از دانش آموزان منتظر اتوبوس در حومه توکیو حمله ور شد که در این رویداد یک دختر دانش آموز و یک بزرگسال کشته و دست کم ۱۶ کودک دیگر زخمی شدند.

حمله با چاقو به دانش آموزان در ژاپن ۲ کشته و ۱۶ زخمی بر جای گذاشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک مرد مسلح به چاقو و در حالی که فریاد می زد "من شما را می کشم" امروز (سه شنبه) به گروهی از دانش آموزان منتظر اتوبوس در حومه توکیو حمله ور شد که در این رویداد یک دختر دانش آموز و یک بزرگسال کشته و دست کم ۱۶ کودک دیگر زخمی شدند.

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، قربانیان در ایستگاه اتوبوس نزدیک پارک "نوبوریتو" در شهر کاواساکی در حومه توکیو منتظر بودند که مردی حدوداً ۴۰- ۵۰ ساله مسلح به چاقو به سوی آنها حمله ور شد.

تلویزیون ملی ژاپن از قول پلیس گزارش داد که مظنون پس از اینکه گردن خود را با چاقو زد، جان باخت.

پلیس هنوز این گزارش را تأیید نکرده و جزئیات این ماجرا را اعلام نکرده است.

در این حمله یک دختر دانش آموز کشته و ۱۶ تن دیگر هم زخمی شدند. یکی از مقامات آتش نشانی شهر کاواساکی گزارش داد که فردی در این درگیری کشته شده است.

این در حالی است که برخی از رسانه های ژاپنی گزارش داده اند که در این درگیری دست کم سه تن جان خود را از دست داده اند و برخی دیگر می گویند که دو تن از جمله فرد ضارب کشته شده اند.

خبرگزاری کی دوی ژاپن نیز گزارش داد که ۱۶ کودک که در این درگیری زخمی شده اند که دانش آموزان دختر یک مدرسه غیرانتفاعی در شهر کاواساکی بوده اند.

یک شاهد نیز در این رابطه گفت که شنیده کودکان زمانی که این فرد مهاجم که در هر دو دستش چاقو بوده و به آنها نزدیک می شده به سمت پشت اتوبوس رفته اند و مرد مهاجم فریاد می زده است "من شما را می کشم".

راننده اتوبوس نیز به مقامات پلیس در این زمینه، گفت : مرد مهاجم در حالی که چاقو به دست بوده است به سمت اتوبوس حرکت کرده و کودکان را با ضربات چاقو مجروح کرده است.

همچنین یکی از شاهدان گفته که فرد مهاجم تلاش می کرده تا وارد اتوبوس شود. هویت و انگیزه فرد مهاجم هنوز مشخص نشده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha