پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۷۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون استاندار کردستان خبر داد:

تسهیلات ۳۲۰ میلیارد ریالی برای تولیدی های بخش صنعت و کشاورزی

سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از مصوب شدن ۳۲۰ میلیارد ریال از محل کمک های فنی و اعتباری استانی به منظور تامین یارانه سود تسهیلات پرداختی خبر داد.

تسهیلات ۳۲۰ میلیارد ریالی برای تولیدی های بخش صنعت و کشاورزی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، و به نقل پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین فیروزی در این خصوص اظهار داشت: مبلغ ۳۲۰ میلیارد ریال از محل کمک های فنی و اعتباری استانی به منظور تأمین هشت درصد یارانه سود تسهیلات پرداختی در بخش های کشاورزی و صنعت تعلق گرفته است.

وی بیان کرد: این اقدام در راستای حمایت از واحدهای تولیدی فعال استان، حفظ اشتغال موجود و همچنین تحقق شعار سال و تأکیدات مقام معظم رهبری بر رونق تولید انجام گرفته است.

فیروزی در ادامه گفت: تاکنون ۵۰ درصد از این اعتبارات تخصیص یافته و به دستگاه های مربوطه ابلاغ شده که از این مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال به بخش صنعت و معدن و ۶۰ میلیارد ریال نیز به بخش کشاورزی تخصیص یافته است.

معاون اقتصادی استاندار افزود: مبلغ تخصیص یافته، با ساز و کار کمیته نظارت و تخصیص یارانه سود تسهیلات بانکی، به واحدهای تولیدی فعال و منطبق با سیاست های تولید و اشتغال پرداخت می گردد.

فیروزی از فعالان تولید در حوزه های صنعت و کشاورزی استان که برای ادامه فعالیت، حفظ اشتغال موجود و یا ایجاد اشتغال جدید، نیازمند سرمایه در گردش هستند خواست، با مراجعه به دستگاه های ذیربط در اسرع وقت، تقاضای خود مبنی بر استفاده از این تسهیلات یارانه دار را مطرح نمایند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha