پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۷۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برای تورج لارودی که به معنی واقعی کلمه بزرگ بود

تورج لارودی با بدرقه اهالی ورزش اعم از قهرمانان ورزشی و نویسندگان و خبرنگاران ورزشی در روز بیست و یکم ماه رمضان و روز شهادت مولا علی (ع) تشییع و در جوار نام آوران ورزش کشور در آرامگاه ابدی به خاک سپرده شد.

برای تورج لارودی که به معنی واقعی کلمه بزرگ بود

عبدالحمید احمدی رئیس انجمن ورزشی نویسان در یادداشتی درباره این پیشکسوت رسانه های ورزشی آورده است: "تورج لارودی یک بزرگ و پیشکسوت به معنی واقعی کلمه بود. در واقع اسباب بزرگی در رفتار و منش و گفتار تورج لارودی بسیار بارز و آشکار بود. متانت، وقار، تواضع، ادب، عمق نگاه، نفوذ کلام، دلگرمی و پشتگرمی، انرژی مثبت، اعتماد، صداقت، حسن خلق، آرامش، اطمینان، و در یک کلام بزرگ منشی در شخصیت این همکار عزیز و نازنین بسیار برجسته بود و حیف که جامعه ورزش چنین شخصیتی را از دست داد.

آخرین بار و در عیادت از وی در بیمارستان از این که برخی همکاران رسانه ای از قول ایشان زبان به گلایه گشوده بودند سخت آزرده خاطر بود و با همان طبع بلند همیشگی می گفت که راضی نیست انعکاس این حرف ها باعث زحمت و یا تکدر خاطر همکاران رسانه ای و ورزشی شود.

تورج لارودی بخاطر روحیه ورزشی و منش اخلاقی و عشقی که به ورزش داشت مورد احترام خاص و عام در جامعه و محیط ورزش بود و توانست در مدت قریب به پنجاه سال حضور مؤثر در ورزش در نقش یک معلم، یک مدیر، و یک نویسنده و منتقد منصف به سهم خود کمک های شایانی به پیشرفت ورزش و به ویژه کشتی بنماید و با نام نیک و ماندگار عرصه و صحنه خدمت را به جوان ترها بسپارد.

اینک و در نخستین ساعات وداع با استاد تورج لارودی عزیز برای آرامش و آمرزش ابدی روح این مرد بزرگ دعا می کنیم و از خداوند رحمان و رحیم می خواهیم که در جوار مولا و آقایش حضرت امام علی ع محشورش بگرداند.

آمین. سیدعبدالحمید احمدی"

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha