قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۷۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی تیم هایپر شهر: دست دلال ها را کوتاه کردیم

سرمربی تیم هایپر شهر شاهین شهر: در زمان جذب و مذاکرات با بازیکنان نیز عده ای با دخالت های نا به جا سعی در تضعیف ما داشتند، افرادی از مذاکرات ما با خبر بودند و حتی مبلغ قرارداد پیشنهادی و شرایط عزیمت بازیکن به اصفهان برای مذاکرات نیز در اختیار داشتند.

سرمربی تیم هایپر شهر: دست دلال ها را کوتاه کردیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید رستمی امروز در اصفهان پیرامون آخرین وضعیت تیم هایپر شهر شاهین شهر برای حضور در لیگ برتر فوتسال کشور اظهار داشت: تمرینات بدنسازی تیم هایپر از اواخر هفته گذشته و با حضور بازیکنان جدید و سابق تیم آغاز شده است؛ طبق برنامه ریزی انجام شده اواسط هفته جاری بازیکنان در دو نوبت صبح و عصر تمرین خواهند کرد.

سرمربی تیم هایپر شاهین شهر پیرامون جذب بازیکنان جدید این تیم افزود: از ابتدای سال جاری مذاکرات خود را برای جذب بازیکنان جدید آغاز کردیم، فراز و نشیب های بسیاری را در سال اول حضورمان در لیگ برتر سپری کردیم، اما با این وجود توانستیم به بازیکنان مد نظر خود نزدیک و آن ها را به خدمت بگیریم.

وی ادامه داد: علی رمضان پور و ابراهیم حسینی بازیکن فصل قبل شهرداری ساوه ، مهدی زاهدی بازیکن فصل گذشته ارژن شیراز و سعید افشار بازیکن فصل قبل گیتی پسند به تیم هایپر پیوستند، همچنین در حال مذاکره با چند بازیکن لیگ برتری و لیگ یکی هستیم.

رستمی در خصوص وضعیت کادرفنی تیم خود در فصل جدید اضافه کرد: سیاست باشگاه از ابتدا حفظ شاکله اصلی تیم بود و از همین رو سعی کردیم کادرفنی سال گذشته که توانست تیم را راهی لیگ برتر کنند استفاده کنیم، البته در چند پست تغییراتی خواهیم داشت که پس از عقد قرارداد رسمی اعلام خواهیم کرد.

سرمربی تیم هایپر شاهین شهر در خصوص جذب بازیکنان جدید تصریح کرد: طبق قوانین فصل گذشته تیم ما همانند دیگر تیم ها می توانست چهار بازیکن لیگ برتری و دوبازیکن خارجی را به خدمت بگیرد، در طی روزهای اخیر رایزنی های با کمیته فوتسال انجام داده ایم و توانسته ایم این سهمیه ها را در جذب بازیکن لیگ برتری قطعی کنیم.

وی ادامه داد: در زمان جذب و مذاکرات با بازیکنان نیز عده ای با دخالت های نا به جا سعی در تضعیف ما داشتند، متاسفانه افرادی از مذاکرات ما با خبر بودند و حتی مبلغ قرارداد پیشنهادی و شرایط عزیمت بازیکن به اصفهان برای مذاکرات نیز در اختیار داشتند و نقش دلال یا واسطه را در تیم ایفا و شیطنت هایی را مرتکب شدند اما با درایت مدیریت مجموعه و تلاش های بی وقفه کادرفنی دخالت این افراد کاهش یافت.

سرمربی تیم هایپر شهر شاهین در مورد استفاده از ظرفیت های فوتسالی اصفهان گفت: خوشبختانه اصفهان از هر نظر در فوتسال نمونه است، سعی کردیم که از تمام ظرفیت های استان استفاده کنیم و در همین راستا کادرفنی کاملا بومی را به خدمت گرفتیم، در چندین مرحله از بازیکنان مستعد بومی نیز تست گیری فنی به عمل آوردیم و در نهایت دو بازیکن رده سنی امید را به تیم بزرگسالان اضافه کرد. همچنین با سه بازیکن تیم ملی زیر بیست سال هم در حال رایزنی هستیم.

وی در خصوص پیش بینی شخصی خود برای آینده تیم هایپر شاهین شهر افزود: فوتسال هیچ وقت قابل پیش بینی نبوده است با این وجود سعی خواهیم کرد با تکیه بر تلاش بازیکنان جوان، کادرفنی و حمایت مدیریت باشگاه از نام فوتسال اصفهان و شاهین شهر حفاظت کنیم و بتوانیم در پایان لیگ بهترین نتیجه را کسب کنیم.

انتهای پیام/63107/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha