قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۷۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جواد امام :

سخنگوی دولت رابطه ای منظم با افکار عمومی و رسانه ها داشته باشد

دبیرکل حزب مجمع ایثارگران با اشاره به لزوم برقراری ارتباط منظم سخنگوی دولت با رسانه ها و افکار عمومی، گفت: سخنگو باید اقتضائات و ملزومات سخنگویی دولت را بپذیرد.

سخنگوی دولت رابطه ای منظم با افکار عمومی و رسانه ها داشته باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جواد امام ، با اشاره به نبود سخنگوی دولت در یک سال گذشته، اظهار کرد: متاسفانه با بازنشسته شدن خانم مولاوردی کسی جایگزین او در سمت دستیار حقوق شهروندی رئیس جمهور نشد و وقتی آوایی وزیر دادگستری شد، کسی در دولت جایگزین او در ریاست دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور نشد.

وی افزود: سخنگویی نباید صرف یک ابلاغ روی کاغذ باشد، بلکه سخنگوی دولت باید اقتضائات و ملزومات سخنگویی دولت را بپذیرد. سخنگو باید پاسخگوی عملکرد دولت و پاسخگو به افکار عمومی باشد. اگر سخنگوی جدید دولت با رسانه ها و افکار عمومی ارتباط برقرار نکند، بعید است که اتفاق خاصی در این زمینه رخ دهد.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: دولت باید بپذیرد که پاسخگوی عملکرد خود باشد؛ البته پاسخگویی فقط وظیفه سخنگو نیست و کل سیستم و کارگزاران دولت باید فعال شده، پاسخگو بوده و نشان دهند با همه محدودیت ها و اختیاراتی که از دولت خارج شده است، کارگزاران دولت وظیفه خود را دنبال می کنند، در حالی که اکنون مساله این است که دولت از همه اختیارات موجود خود هم استفاده نکرده است.

امام در پایان گفت: سخنگوی دولت باید رابطه ای منظم با افکار عمومی و رسانه ها داشته باشد. ارتباط یک طرفه یا ارائه نکردن پاسخ های مناسب و قانع کننده مشکلی را حل نمی کند. امیدوارم در زمان باقی مانده این مسیر طی شده تا مشکلات پیش رو برطرف شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha