قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۷۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسؤولان جمهوری اسلامی دور مذاکره را خط بکشند

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکره نخواهیم کرد و مسؤولان جمهوری اسلامی باید دور مذاکره را خط بکشند.

مسؤولان جمهوری اسلامی دور مذاکره را خط بکشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید محمد جواد ابطحی امروز در اصفهان، با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با کارگزاران نظام اظهار داشت: بیانات مقام معظم رهبری در چند بازه زمانی در طول سال از اهمیت خاصی برخوردار است، دیدار افطاری با کارگزاران نظام نیز از دیدارهایی است که بیشترین رهنمود و نکات اساسی را مطرح می کنند. 

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعریفی که رهبر انقلاب از«تقوا» در این جلسه ارائه دادند گفت: ایشان تقوای الهی را به معنای مقابله با طاغوت و آن چه جلوی انسانیت و ارزش ها را بگیرد دانستند، ما معتقدیم نظام جمهوری اسلامی برآمده از دستورات الهی و فرامین معصومان است و نمی گذارد نسبت به سرنوشت مظلومان در مقابل زورگویی ها بی تفاوت و تسلیم باشیم. 

وی بابیان اینکه تلاش آمریکا در راستای دور کردن ملت ما از ارزش ها، گفت: بستن نیروگاه هسته ای و کم کردن بُرد و تعداد موشک بهانه است، هدف اصلی آمریکا مذاکره نیست. 

 ابطحی باتاکید براینکه ما مذاکره نخواهیم کرد، ابراز داشت: مسؤولان جمهوری اسلامی باید دور مذاکره را خط بکشند. 

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: نتیجه زیر پا گذاشتن دستورات رهبر انقلاب یک بازی دوسر باخت است، موضع ما در برجام کاملاً روشن بود اما آمریکا خارج شد، اروپا هم همچنان موضعش مشخص نیست. 

وی در ادامه گفت: سیاست مقاومت لزوماً به معنای جنگ نیست چراکه نه ما آغازگر جنگ هستیم و نه آمریکا در فکر جنگ، آمریکا می داند اگر جنگی رخ دهد منافعش تهدید می شود. 

ابطحی تصریح کرد: بخش مهم سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران در بخش اقتصادی بود وایشان تاکید داشتند ارتقای معشیت مردم باید در اولویت مجلس و دولت باشد. 

این نماینده مجلس دهم خاطرنشان کرد: با توجه به مسأله رونق تولید و صادرات کالای ایرانی، اگر از سخنان  مقام معظم رهبری  دررابطه با رنق تولید پیروی کرده بودیم و به جوانان بها می دادیم، امروزه خیلی از مشکلات را نداشتیم.

وی تصریح کرد: اقدام وزیر صنعت ومعدن که طی بخشنامه ای درخواست مشارکت دانشجویان در جهت تولید قطعات وارداتی خودرو شد را اقدامی درست  است و باید استمرار پیدا کند.

ابطحی در پایان خاطرنشان کرد: تحریم ها و فشار اقتصادی نقش مهمی در جهت رویش اقتصاد کشورمان خواهد داشت. 

انتهای پیام /63064/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha