قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۷۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| بعد از سال 92 يك تاكسی به همدان اضافه نكرديم

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالا شهرداری همدان گفت: از سال 92 تاکنون حتی يك تاکسی به خطوط ناوگان همدان اضافه نشده است.

فارس من| بعد از سال 92 يك تاكسی به همدان اضافه نكرديم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان، بالا بودن تعداد تاکسی های همدان با توجه به نیاز شهر سوژه ای است که مردم در فارس من با عنوان «همدان شهر تاکسی های زرد» ثبت کرده اند.

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالا شهرداری همدان در این خصوص اظهار کرد: افزایش های تعداد تاکسی های همدان به سال های قبل از 92 برمی گردد و از آن سال تاکنون دیگر مجوزی برای اضافه شدن تاکسی به ناوگان همدان داده نشده است.

میلاد کریمی با اشاره به اینکه از سال 92 مجوزی برای تاکسی صادر نمی شود و تنها مجوز برای کارت شهری است گفت: با ممنوعیت مجوز برای اضافه شدن تاکسی به شهر همدان، تاکسی تنها از داخل ناوگان خرید و فروش می شود.

وی با بیان اینکه حتی جلوی ورود تاکسی ها از شهرهای اطراف به همدان گرفته شده است افزود: در حال حاضر 3 هزار و 420 تاکسی در شهر فعال است که بر اساس استاندارد کمی تعداد آن بالاست.

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالا شهرداری همدان با اشاره به اینکه مسیرهای جدیدی برای برخی از خطوط تعریف می شود تا تاکسی های خطوط شلوغ جانمایی شوند گفت: در حال حاضر هیچ کدام از شهرک های همدان به آرامگاه تاکسی ندارند که به دنبال ایجاد خطی هستیم تا تعدادی از تاکسی های خطوط شلوغ جابه جا شوند.

وی با تاکید به دنبال خارج کردن تاکسی هایی از برخی از خطوط و جانمایی خطی در آرامگاه هستیم افزود: به عنوان نمونه میدان شریعتی به میدان قائم(عج) 220 تاکسی دارد که تعدادی از آنها به خط جدید انتقال خواهیم داد تا کمی تراکم تاکسی را پراکنده کنیم.

کریمی در پاسخ به اینکه قبلاً تعدادی از این تاکسی ها در سرویس مدارس به کار گرفته شده بود آیا همچنان روند ادامه دارد؟ خاطرنشان کرد: تاکسی ها برای ارائه خدمات سرویس مدارس ممنوعیت دارند چرا که خطوط در زمان جابه جایی دانش آموزان خلوت خواهد شد و نارضایتی به وجود می آید اما گاهی از خطوط شلوغ در سرویس مدارس به کار گرفته ایم.

انتهای پیام/89026/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha