قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۶۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تولیت آستان قدس رضوی:

فعالیت های فرهنگی آستان قدس باید متناسب با شرایط روز کشور باشد

مشهد-تولیت آستان قدس رضوی گفت: فعالیت های فرهنگی و تربیتی آستان قدس رضوی باید متناسب با شرایط روز کشور و ترویج سیره رضوی در بین مردم باشد.

فعالیت های فرهنگی آستان قدس باید متناسب با شرایط روز کشور باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام احمد مروی در جمع مدیران سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: رسالت اصلی آستان قدس رضوی کار فرهنگی است و به همین دلیل همواره با بخش های فرهنگی ارتباط مستمر خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: فعالیت های فرهنگی و تربیتی آستان قدس رضوی باید عمیق، اثرگزار و متناسب با رویکردهای جامعه، اقتضائات نسل جوان، شرایط روز کشور و ترویج سیره رضوی در بین مردم باشد و در این زمینه از کارهای سطحی و شعاری پرهیز شود.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: در موضوعات مختلف با نگاه انقلابی برگرفته از رهبر معظم انقلاب حرکت خواهیم کرد و نگاه سیاسی، جناحی و جریانی نخواهیم داشت و برای انجام فعالیت های مختلف به دنبال حجت شرعی و رضای الهی هستیم.

مروی افزود: معیار و ملاک ما در مسائل فرهنگی منویات رهبر معظم انقلاب است؛ باید در فعالیت ها و طرح هایی که ارائه می کنیم، پیوست «فرمایشات رهبری» داشته باشیم، زیرا بهترین راهبردها در موضوعات فرهنگی را ایشان تبیین نموده اند.

وی خاطرنشان کرد: باید کرسی های آزاد اندیشی را در مشهد و آستان قدس رضوی زنده کنیم تا الگوی بخش های مختلف کشور شود و برای تمام فعالیت ها باید از متخصصان و اندیشمندان حوزه و دانشگاه کمک بگیریم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha